HabertürkBabasının boğazını kesti, annesinin karnını deşti.

08.12.2009 15:03Yusuf ÇINAR - Mustafa ULUSOY / ÇORUM (AHT)
Çorum'un Osmancık ilçesinde zihinsel özürlü bir genç babasının boğazını keserek öldürdü. Annesini ise karın bölgesinden 5 kez bıçaklayarak komalık etti.
Edinilen bilgilere göre olay sabah saatlerinde Osmancık ilçesi Yeşilçatma Mahallesi'nde iki katlı bir evde meydana geldi.
Zihinsel özürlü olduğu iddia edilen M.T,(30) Köy Hizmetleri'nden emekli olduğu öğrenilen Babası Osman Satılmış (61) ile evin mutfağında "Sen neden istediğim parayı bana vermiyorsun" diyerek tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine M.T, Mutfakta bulunan ekmek bıçağı ile önce babasının boğazını kesti ardından vücudunun çeşitli yerlerinden ağır yaraladı.
Eşinin, oğlu tarafından bıçaklandığını gören anne Mevlüde Satılmış araya girip eşini kurtarmak ve oğlunun elindeki bıçağı almak istedi. Ancak, gözü dönmüş şahıs acımasızca annesini de vücudunun çeşitli yerlerinden beş kez bıçaklayıp olay yerinden kaçtı.
Gürültüye koşan mahalleli o korkunç manzara ile karşılaştı. Kanlar içerisinde karı kocanın yerde yattığını gören mahalle sakinleri durumu Sağlık görevlilerine ve polise bildirdi.
Kısa sürede olay yerine gelen sağlık görevlileri yaralıları Osmancık Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Durumu ağır olan baba Osman Satılmış doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamazken, Anne ise, ameliyata alındı.
Polis ekipleri kaçan zanlıyı terminal içerisinde Çorum'a hareket etmek üzere olan bir minibüsün içerisinde kıskıvrak yakalanarak sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.
~ bunların cem gariboğlu cinayetinden sonra ortaya çıkması düşündürücü...