Denizli İtfaiyesi’nin başı kadınlarla dertte! Özellikle gece yarısından sonra itfaiyeyi arayan bazı kadınlar, ilginç isteklerde bulunuyorlar!’Alo 110’ sohbet hattı değil
Denizli İtfaiyesi’nin başı kadınlarla dertte! Özellikle gece yarısından sonra itfaiyeyi arayan bazı kadınlar, ilginç isteklerde bulunuyorlar! Bu durumdan oldukça rahatsız olan Denizli Belediyesi İtfaiye Müdürü İlyas Tuncer, itfaiyeye ait ’Alo 110’ hattının, ’Alo sohbet hatları’ ile karıştırılmasından şikayetçi!

Telefonları meşgul ediyorlar
Gecenin ilerleyen saatlerinde itfaiyeyi arayan bazı kadınların, ’İçim yanıyor su dökün!’, ’Kavruluyorum, itfaiye su sıksın!’, ’Yanıyorum söndür beni itfaiyeci!’ gibi erotik taleplerde bulunduğunu vurgulayan İlyas Tuncer, "İtfaiyenin telefonlarını, böyle düzeysiz diyaloglarla meşgul etmek suçtur" diye konuştu.

Suç duyurusunda bulunuyoruz
İtfaiyenin santralinde, arayan kişinin numarasının göründüğünü de hatırlatan Tuncer, sözlerini şöyle sürdürdü: "Görevliler bu kadınları uyarıyor. Bir daha ararlarsa savcılığa suç duyurusunda bulunulacağını söylüyorlar. Zaten bir kadın hakkında geçtiğimiz günlerde savcılığa suç duyurusunda bulunduk!"

habervitrini.com