Direksiyon başındaki kıskançlık krizi


Otomobil kullanırken, kız arkadaşının eski bir erkek arkadaşından gelen cep telefonu mesajı nedeniyle, kıskançlık krizine giren gencin bir anlık dalgınlığı trafik kazasıyla sonuçlandı. Olayda yön tabelalarının bulunduğu direğe çarpan araç sürücüsü Ümit Temelli (27) hafif şekilde yaralanırken, yanında bulunan 21 yaşındaki kız arkadaşı Nurcan Çayır ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.Edinilen bilgiye göre olay Sahil Kennedy Caddesi - E-5 bağlantı yolu Atatürk Havalimanı yol ayrımında saat 00.00 sıralarında meydana geldi. Otomobil kullanırken, Nurcan Çayır'a eski bir erkek arkadaşından cep telefonu mesajı geldiğini gören Ümit Temelli ile Çayır arasında tartışma çıktı. Araç içerisinde yaşanan hararetli tartışma sırasında yol ayrımına giren 34 UE 8780 plakalı Tofaş Şahin marka Temelli yönetimindeki araç aşırı hız nedeniyle yön tabelalarının direğine çarptı. Olay sonrası otomobilin ön tarafı büyük ölçüde ezildi.

Bir markette kasiyer olarak çalışan Çayır ile Temelli araç içerisinde sıkıştı. İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri kısa bir çalışmanın sonucunda yaralıları sıkıştığı yerden kurtardı. Ağır yaralı olarak otomobilden çıkartılıp ambulansla Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Çayır'ın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Kız arkadaşı hastaneye kaldırıldıktan sonra otomobilde ambulans bekleyen Ümit Temelli ile babası arasında kaza nedeniyle tartışma çıktı. Baba Temelli oğluna tepki gösterdi. Kazayı hafif yaralı olarak atlatan Temelli de ambulansla Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Aracın aşırı hızla ilerlediğini belirten görgü tanıkları, otomobilin virajı alamayarak, direğe çarptığını söylediler. (CİHAN)


kaynak;habervaktim