Bakan Arınç trafik kazası geçirdi

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, AK Parti'de devam eden MKYK toplantısı için parti genel merkezinde gelişinde polis memurunun kullandığı araçla çarpıştı. Kazada maddi hasar büyük.Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın makam aracı kaza yaptı.

Alınan bilgiye göre, Başbakan Yardımcısı Arınç'ın, ''006'' plakalı makam aracı, Ankara Emniyet Müdürlüğünde ''tanık koruma amiri'' olarak görev yaptığı öğrenilen polis memurunun kullandığı araç ile çarpıştı.

Polis memurunun kullandığı araç, ıslak zeminin etkisiyle duramayınca kayarak, Başbakanlık Yeni Bina'da bulunan makamına giden Arınç'ın bulunduğu makam aracının önüne çıktı. Eskişehir Yolu üzerindeki Dışişleri Bakanlığı binası önünde meydana gelen kazada, Arınç'ın makam aracı ile polis memurunun aracında büyük çapta maddi hasar meydana geldi.

Kimsenin yaralanmadığı kazanın ardından Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Arınç'ın makam aracı çekiciyle götürüldü.

Arınç, daha sonra AK Parti'de devam eden MKYK toplantısı için parti genel merkezinde gelişinde, gazetecilerin ''geçmiş olsun'' dilekleri üzerine teşekkür ederek, ''Bir problem yok'' dedi.

AAHaber 7