Başbakan stand-up'çılarla buluşacak


‘Demokratik açılım' kapsamında ses sanatçılarıyla geçtiğimiz ay bir araya gelen Başbakan, ikinci buluşmayı tiyatro dünyasının önemli isimleri ile yapımcılar, yönetmenler ve stand-up'çılarla yapacak.Başbakan Erdoğan 'Demokratik açılım'kapsamında 20 Şubat'ta Dolmabahçe Sarayı'nda ünlü ses sanatçılarıyla bir araya gelmişti. İkinci buluşma 20 Mart'ta gerçekleşecek.

Vatan'ın haberine göre, Başbakan'ın konukları bu defa sinema, tiyatro dünyasının önemli isimleri ile yapımcılar, yönetmenler ve stand-up'çılar olacak. Erdoğan'ın 20 Mart'ta düzenleceği toplantı da ilki gibi Dolmabahçe'de bir kahvaltı şeklinde gerçekleştirilecek. İlk gruba davet almayan çok sayıda ünlü isim bu defa Başbakan'la biraraya gelecek. İlk toplantıda olduğu gibi Erdoğan hem açılımla ilgili bilgi verecek hem de sanatçıların görüşlerini dinleyecek. Başbakan'a Medya ve Tanıtımdan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik ve partinin önde gelen isimleri eşlik edecek.

Beyaz mazeret bildirdi
Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan, Ata Demirer'in de aralarında bulunduğu çok sayıda ünlü isim Başbakan'la buluşmaya davet edildi. Osman Sınav gibi ünlü yönetmenlerin de çağrıldığı toplantıya Beyaz'ın mazaret bildirerek katılmayacağını bildirdiği öğrenildi. Dolmabahçe buluşmasına Kenan Işık, Ayten Gökçer gibi tiyatro dünyasının önde gelen isimleri de davet edildi. Hüseyin Çelik'in birçok ünlü ismi bizzat arayarak bu daveti ilettiği öğrenildi.kaynak;habervaktim