Giresun'da Sıcak Çatışma

Giresun'un Şebinkarahisar İlçesinde Çıkan Çatışmada 1 Terörist Öldürüldü.
Giresun'un Şebinkarahisar
ilçesinde çıkan çatışmada 1 terörist öldürüldü.
PKK'nın Karadeniz'de yapılanmaya çalışması askeri operasyonları da artırdı. Asker PKK ile çatıştı bir terörist öldürüldü. Giresun Valisi Mustafa Yaman, Şebinkarahisar ilçesinde güvenlik güçleri ile teröristler arasında çıkan çatışmada, 1 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

Yaman, AA muhabirine yaptığı açıklamada,
Şebinkarahisar
ilçesi kırsal kesiminde operasyonlarını sürdüren güvenlik güçleri ile teröristler arasında çatışma çıktığını, çatışmada 1 teröristin silahıyla birlikte etkisiz hale getirildiğini belirtti. Yaman, operasyonun sürdüğünü, söz konusu yerin ismini operasyonun güvenliği açısından vermek istemediğini kaydetti.
ŞEBİNKARAHİSAR'DA OPERASYONA DEVAM

Giresun
'un Şebinkarahisar İlçesi'nde Çıkan Çatışmada 1 Teröristin Ölü Ele Geçirilmesi Ardından Bölgede Arama- Tarama Çalışmaları Sürüyor. Dün akşam ilçeye 17 kilometre uzaklıkta ve Alucra İlçesi yolu üzerinde bulunan Konak Köyü yakınlarında nokta operasyon düzenlendi. Çatışmada 1 terörist ölü ele geçirildi. PKK'lı teröristle birlikte uzun namlulu silah, patlayıcı madde, sırt çantası ve dokümanlar da ele geçirildi. Bölgede operasyon ve aramalara devam edilirken Giresun Valisi Mustafa Yamanda bu sabah incelemelerde bulunmak üzere bölgeye gitti.haberler.com