Cizre'de Çatışma: 1 Terörist Öldürüldü Şırnak Cizre'de Güvenlik Güçleriyle Teröristler Arasında Çıkan Çatışmada 1 PKK'lı Öldürülürken 1'i de Sağ Ele Geçirildi.


Şırnak'ın Cizre ilçesinde güvenlik güçleriyle teröristler arasında çıkan çatışmada 1 PKK'lı öldürülürken, 1'i de sağ ele geçirildi. Cizre Köprüsü'nün girişinde 2 teröristin pusuya yattığını fark eden polis, 'teslim ol' çağrısı yaptı. Teröristlerin karşılık vermesi üzerine çatışma çıktı. 1 PKK'lı olay yerinde ölü ele geçirildi. Sağ yakalanan terörist emniyete götürüldü.

Şırnak
'ın Cizre ilçesinde pusu kuran 2 terörist ile güvenlik güçleri arasında çatışma yaşandı. Çatışmada bir terörist ölü, biri de sağ olarak ele geçirildi.
Cizre köprüsünün başında pusu kuran 2 teröristin güvenlik güçleriyle çatıştığı öğrenildi. Teröristleri gören güvenlik güçlerinin, PKK'lılara "dur" dediği, teröristlerin silahla karşılık verdiği bildirildi. Yaşanan çatışmada bir terörist öldürüldü, diğeri de sağ olarak ele geçirildi.

Gündüz ortasında yaşanan olay bölgesine vatandaşlar akın etti. Öldürülen teröristi uzmanlar olay yerinde inceleme yaptıktan sonra otopsi için ambulansla
Cizre Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Sağ olarak ele geçirilen terörist ise güvenlik güçleri tarafından Cizre Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.


haberler.com