MERSİN'in Anamur İlçesi'nde geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan 81 yaşındaki İbrahim Velioğlu, bir günde 3 hastaneye götürüldü.MERSİN'in Anamur İlçesi'nde geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan 81 yaşındaki İbrahim Velioğlu, bir günde 3 hastaneye götürüldü. Velioğlu, son olarak ambulans helikopterle Alanya Devlet Hastanesi'ne sevk edilerek tedaviye alındı.

Anamur'da dün sabah geçirdiği trafik kazası sonucu ağır yaralanan İbrahim Velioğlu, ilk olarak Anamur Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından, hayati tehlikesi bulunduğu gerekçesiyle yaralının Gazipaşa Devlet Hastanesi'ne sevk edilmesine karar verildi.

Bunun üzerine ambulansla bu hastaneye götürülen Velioğlu'nun, doktorların müdahalesinin ardından bu defa da helikopter ambulansla Alanya Devlet Hastanesi'ne gönderilmesine karar verildi. Ambulansla Gazipaşa Stadı'na getirilen İbrahim Velioğlu, buradan helikopter ambulansla Alanya Milli Egemenlik Stadyumu'na getirildi. Stadyuma Alanyaspor'un antrenman yaptığı sırada iniş yapan helikopterden alınan yaralı, ambulansla Alanya Devlet Hastanesi'ne götürüldü.

Hayati tehlikesi bulunan İbrahim Velioğlu'nun vücudunun çeşitli yerlerinde kırıklar bulunurken, baş bölgesinden de darbe aldığı belirtildi.

kaynak:haberler.com