Bir Apartmanın Bodrum Katında, Boğazı Kesilerek Öldürülmüş Halde Kadın Cesedi Bulundu.Bahçelievler'de bir apartmanın bodrum katında, boğazı kesilerek öldürülmüş halde kadın cesedi bulundu. Üzeri bez ile örtülen cesedin başında çalışır vaziyette bir vantilatör olduğu öğrenildi. Cinayetin kadının iki aydır birlikte yaşadığı arkadaşı tarafından işlenmiş olabileceği üzerinde duruluyor.
Olay Çobançeşme Mahallesi Mimar Sinan Sokak'ta 15 numaralı apartmanın bodrum katında bulunan dairede medyadan geldi. İddialara göre 44 yaşında Gülbeyaz Aslan isimli kadının kızı annesinden haber alamayınca eve geldi. Bir süre kapının zilini çalan kadın içeriden ses gelmeyince durumu polise bildirdi.

Olay yerine gelen polis ekipleri çilingir yardımı ile kapıyı açtı. İçeri giren polisler Gülbeyaz Aslan'ın yerde cansız bedeni ile karşılaştı. Olay yerinde inceleme yapan polis ekipleri talihsiz kadının boğazının kesilerek öldürüldüğünü tespit etti. Cinayetin 3 gün önce işlendiği tahmin ediliyor. Cinayet zanlısının bu süre içinde öldürülen kadının cesedi kokmasın diye üzerini örttüğü ve vantilatörü açtığı ileri sürüldü. Annesinin korkunç şekilde öldürüldüğünü gören kadın ise olay yerinde gözyaşlarına hakim olamadı.
Olay yerine güvenlik şeridi çekerek bir süre inceleme yapan polisler, cinayetin Beyaz ile bir süredir beraber yaşadığı öne sürülen bir kişi tarafından işlendiği ihtimali üzerinde duruyor. Görgü tanıklarının da ifadesine başvuran polisler olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

kaynak:haberler.com