Türk Yıldızları Akrobasi Ekibinin Ödemiş'in Kurtuluşunu Simgeleyen 3 Eylül Günü Kurulan Fuar Açılışında İlçede Gösteri Düzenleyecekleri Bildirildi.

Türk Yıldızları akrobasi ekibinin Ödemiş'in kurtuluşunu simgeleyen 3 Eylül günü kurulan fuar açılışında ilçede gösteri düzenleyecekleri bildirildi.

Türk Yıldızları'nın ilçede gösteri yapacak olması nedeniyle Ödemiş Kaymakamlığı'nda basın toplantısı düzenlendi. Türk Yıldızları ekibinden Yüzbaşı Hakan Ayar, Yüzbaşı Bülent Savaş ve Üsteğmen Ali Onur Abalı gösteri ile ilgili alınması gereken önlemleri Ödemiş Kaymakamı Abdurrahman Koçoğlu ve Belediye Başkanı Bekir Keskin'e sundular.

Üsteğmen Ali Onur Abalı gazetecilere yaptığı açıklamada 3 Eylül günü Türk Yıldızları ekibi olarak unutulmayacak bir gün yaşatmak istediklerini belirterek, vatandaşları gösteriyi izlemeye davet etti. Yüzbaşı Bülent Savaş ise 'Buraya gelmenin karşılığını fazlasıyla almak istiyoruz. Yapılacak olan gösteriyi vatandaşlarımızın evinden, balkonundan izlemesini istemiyoruz. Gösteri alanına bekliyoruz' dedi. Kaymakam Abdurrahman Koçoğlu da Türk Yıldızları'nı Ödemiş'te ağırlamaktan mutlu olacaklarını söyledi. Koçoğlu, 'Teklifimize kısa sürede cevap veren ve Ödemişli olan Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Aksay'a hemşerilerim adına canı gönülden teşekkür ediyorum' diye konuştu.

kaynak:haberler.com