Ankara'daki feci kazada bir aile resmen yok olduAşırı hızlı olduğu iddia edilen araç, orta refüjde bulunan ağaca çarpıp bir felakete sürüklendi.


Ortalığın kan gölüne döndüğü kazada, akraba ziyaretinden dönen bir aile araç içinde ezilerek feci şekilde can verdi. 5 kişinin yaşamını yitirdiği kaza sonrası cenaze yakınları arasında kavga çıktı. Polis ekipleri, acılı aileleri sakinleştirmek için biber gazı kullandı.

Korkunç kaza Eşref Bitlis Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Keçiören istikametine gitmekte olan 06 DB 3976 plakalı araç, aşırı hız yüzünden direksiyon hakimiyetini kaybetti. Mert Karakılıç idaresindeki araç, orta refüjdeki ağaca çarparak ağacı yerinden söktü. Hızını alamayan araç, daha sonra karşı yönden gelen 06 YKK 76 plakalı aracın üzerine düştü. Korkunç kaza sonrası Mert Karakılıç'la birlikte İsmail Tezel, Ayşe Tezel, Metin Tezel ve Meltem Tezel olay yerinde feci şekilde can verdi. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. Cadde çift yönlü olarak trafiğe kapatıldı. Hurdaya dönen araçtaki cesetleri çıkarmak için kurtarma ekibi yoğun çaba sarf etti. İtfaiye ekiplerinin çalışmaları sonrası otomobillerden çıkarılan cesetlerin parçalandığı görüldü.

CENAZE YAKINLARI ARASINDA ÇIKAN KAVGAYI AYIRMAK İÇİN POLİS BİBER GAZI KULLANDI

Kaza sonrası olay yerine gelen cenaze yakınları sinir krizleri geçirdi. Aşırı hız yüzünden kazaya sebebiyet verdiği ileri sürülen Mert Karakılıç'ın babası ile Tezel ailesinin yakınları arasında kavga çıktı. Polis tarafları ayırmak için biber gazı kullandı.

Kaza yerine gelen Olay Yeri İnceleme ekipleri kaza mahallinde incelemelerde bulundu. Araçlar vinç yardımıyla kaldırılırken, ceset torbasına konan cenazeler belediyeye ait cenaze araçlarıyla morga kaldırıldı.


haberaktuel