Çömez'den Erdoğan itirafına cevap

"Başbakan'ın evinin krokilerini verdi" iddiasına Turhan Çömez cevap verdi. Gündemi sarsan iddia için bakın ne dedi?
İlişkili Haberler Bu itiraf ÇOK KONUŞULACAK !

Malatya'da üç kişinin ölümüyle sonuçlanan katliam davasının kilit tanığı Erhan Özen'den şok iddia gelmişti. Akşam Gazetesi'nde bugün yayınlanan haberde Özen AK Parti'yi kurma çalışmalarının sürdüğü 2001 yılında Başbakan Erdoğan'ın Üsküdar'daki eviniJİTEMadına takibe aldık. Yakınındaki fırında işe girip üç ay boyunca bilgi topladım. Bilgileri üstüm Yusuf'a verdim. Turhan Çömez'in de Başbakan'ın evinin krokilerini Yusuf'a verdiğini biliyorum demişti.

Gündemi sarsan itirafa Turhan Çömez'den cevap geldi. İşte çok ciddi iddiaya Çömez'in verdiği cevap;

"Akşam gazetesinin bugünkü ( 26.10.2010 tarihli ) sayısında , “Erdoğan'ın evini Jitem adına takibe aldık” başlıklı bir haber yayınlanmıştır. Haberin içeriğinde “Turhan Çömez'in de Başbakan'ın evinin krokilerini Yusuf' a verdiğini biliyorum” şeklinde bir iddiaya yer verilmiştir.

Ortaya konan bu iddia bütünüyle yalan, iftira ve alçakça bir kurgudan ibarettir.

Hiç tanımadığım ve bilmediğim kişilerce ortaya konan bu kurgunun hem piyonları hem de senaristleri bilsinler ki; kirli emellerine asla ulaşamayacak ve yalanlarının altında kalacaklardır.

Sayın Başbakan'ın mahremiyetine gösterdiğim ihtimamı ve yaptıklarımı en iyi bilecek ve takdir edecek olan kendisidir.

Sayın Başbakan'dan ricam şudur: Lütfen tüm imkânlarınızla, bu çirkin ve alçakça iftiraların üzerine gidin, en ince ayrıntısına kadar araştırın, hakikatin ortaya çıkmasına yardımcı olun. Ve benim üzerimden sizi istismar etmek isteyen alçakların oyunlarını bozun.

Türk Milletine samimi çağrım şudur: Uzun süredir devam ettirilen bu yalan rüzgarına, iftiralara inanmayın, kanmayın. Kirli bir el, gerçekte beni değil, sizi ve düşüncelerinizi hedef almaktadır. Aklınızı ve düşünce yeteneğinizi teslim almak isteyen anlayışlara lütfen izin vermeyin. Bu alçakça iftira yargıya taşınacak ve muhatapları bunun hesabını verecektir. Aziz milletimizin takdirlerine saygı ile arz ederim."

samanyoluhaber