Bahçeli küskünlerle görüşüyor


MHP lideri Devlet Bahçeli, küskünlerle görüşüyor. İşte Koray Aydın'ın konuya yaklaşımı...Küskünlere kapıları sonuna kadar açan Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli, şu ana kadar Koray Aydın, Sadi Somuncuoğlu ve Ümit Özdağ gibi isimlerle bir araya geldi.

NTV'nin konu ile ilgili soruları cevaplayan Koray Aydın, siyasi karışıklığın zirve yaptığı bir dönemde güven ve istikrar ortamına ihtiyaç olduğunu söyledi.

Halen MHP üyesi olduğunu belirten Aydın, Bahçeli'nin küskünlere çağrısını hatırlatarak "Elbette buna omuz vereceğiz ve katkımızı sağlayacağız. MHP iktidar hedefinde bir parti ve kendini buna göre dizayn ediyor. MHP'liler beka sorununun olduğu bir dönemde gerekli hassasiyeti gösterecek olgunluktadır. MHP'nin bu çabalarını alternatif iktidar hareketi olarak görüyorum" dedi.

SIRADA KİMLER VAR?
NTV'de canlı yayına katılan Cihan Paçacı, Ümit Özdağ, Sadi Somuncuoğlu ve Engin Alan ile görüşüldüğünü söyledi. Paçacı, ayrıca Azmi Karamahmutoğlu, Ali Güngör, Mahir Damatlar gibi isimlerle görüşüleceğini söyledi. Paçacı, "Gönlümüz ve kapımız bu hassasiyeti duyan herkese açıktır" dedi.


habervaktim