Milli kalecinin kardeşine haciz!


Eşi sinir krizleri geçirdi. Eşinin damatlığı ile kaleci kazağını 5. kattaki evden attı!Beşiktaş'ın milli kalecisi Rüştü Reçber'in Antalya'da yaşayan ve işsiz olduğu öğrenilen kardeşi Yusuf Reçber'in evine haciz geldi. 8 bin TL'lik borcu yüzünden eşyaları haczedilen Yusuf Reçber'in 10 aydır eşinden ayrı yaşadığı öğrenildi.


İcra memurlarını karşısında gören Yusuf Reçber'in eşi Deniz Reçber, Rüştü'nün hediye ettiği kaleci forması ile eşinin damatlığını balkondan aşağıya attı.

Beşiktaş'ın milli kalecisi Rüştü Reçber'in kardeşi Yusuf Reçber, 8 bin TL'lik borcu yüzünden icralık oldu. On aydır evine uğrayamayan Yusuf Reçber'in eşi, kapısında icra memurlarını görünce sinir krizleri geçirdi. Genç kadın, eşinin damatlığı ile Rüştü Reçber'in hediye ettiği kaleci kazağını 5. kattaki evden attı. Evde bulunan mobilyalar ve tüm beyaz eşyalar icra memuru tarafından alınarak bir kamyonete yüklendi.

"RÜŞTÜ'DEN YARDIM BEKLİYORUM"
Eşyalarının taşınması sırasında gözyaşlarına hakim olamayan Deniz Reçber, "Eşim 10 aydır arayıp sormuyor. Uçan kuşa borcumuz var. Evin elektrikleri, suları kesildi. Şimdi de eşyalarımız gitti. Ben ne yapacağım" diye konuştu. Kucağında 2,5 yaşındaki kızı Alara Deniz ile ortada kalan Deniz Reçber, "Rüştü, bugüne kadar hiç arayıp sormadı. Ben de arayıp söylemedim, ancak yardımına ihtiyacımız var" dedi.

(habertürk)