Cumhuriyetin Kürt kökenli Yazarı Mehmet Faraç üst üste infaz ediliyor..
Sayın Faraç önemli bir Atatürkçü yurtsever son derece düzgün namuslu bir gazetecidir..

Devrim Şehidi Kubilay’ı anma nedeniyle yazdığı yazısı Cumhuriyet tarafından sansüre upradı..

Faraç ,Yazısını sansür ettiren(!) siyasi kimliği biliyor..Bu kişi son Kemal-Gürsel hamlesi ile ,Atatürk limanından demir alan Y-CHP’ye maynalayan eski bir siyasi atraksiyon!..

Mehmet Faraç ,bu kişiyi “Sansürün arkasında Kızlarını Sorosçu damatlara veren kişiler var..” diye tanımlıyor..!

Kimdir acaba bu “Sororscuya kız verip yeniden hidayete ermeyi uman!!” eski tüfek CHP’li..Ve nasıl oluyor da ,hem de Atatürk’ün gözdesi diye bilinen tarihi gazetede Atatürkçü kıyımı yaptırabiliyor..

İnanılır gibi değil,koca CHP nasıl bir tsunami yedi de yerle bir oldu ,hale bakın!..Nasıl da hazırmış,”Cumhuriyetin kalesi!!!” sorosçulara,PKK muhiplerine,global teslimiyetçilere kucak açmaya!!

Mehmet Faraç’ın yazısını engelleyn bu “Sorosçu” eski tüfek elbette “malum” bir kişidir..Zaten,Faraç’ın yazısını öğrenince ,bu yazıyı engellemek için seferber oluşu,ayakları poposuna çarpa çarpa koşturuşu ibretle seyredildi..

Tuhaftır kendisi,devletin derinliklerinden akredite bir kimliktir..Siyasetin dışında olmasına karşın,yüksek askeri davetlerin mutlaka vazgeçilmez konuğudur!..

Özellikle,Yahudi lobilerinin Türkiye’de darbe çağrıştıran kanatları ile yakın temaskarı mevcut..

Çok ilginç yakınlıklarından birisi de anası Ermeni babası kürt bir uyuşturucu kaçakçısı Lice’li aile ile büyük dostluğudur..(Yıllar önce ,çok önemli bir İngiliz Bakan ile İstanbul’da yapılacak gizli görüşmenin buluşma mekanına ,sözünü ettiğimiz kişi bu Kürt-Ermeni Mafya şefine organize ettirmek istemişti!!)

Bu muhterem şahsiyet ,Mehmet Faraç’ın yazısına bozulmuş!..O yazıda Faraç şöyle diyor..

“PKK avukatları CHP’ye sızmışlardır. Onlar Cumhuriyetin en önemli kalesine sızarken yurtseverlerin kafaları kopartılıyor, parti başkanları, TV sahipleri içeri alınıyor..

Yeni CHP’yi Barzani dizayn ediyor…Sezgin Tanrıkulu PM’ne alınıyor…

Güneydoğu’da Türk-Kürt’e, Kürt-Türk’e düşman ediyor..CHP de dizayn ediliyor..

Laiklik tehlikede değil” diyen ve evrakta sahtecilikten yargılanan isimleri, PKKLıların avukatlarını PM’ne alan,”cemaatlere saygılıyım” diyen zihniyete biz karşı çıktığımız için bu durumdayız. Biz 6 ok çizgisinde durduk, bugün haklı çıktığımız ortaya çıktı.”

Tahammül edilemeyen bu yazı ,CHP’nin nereye sürüklendiğinin işareti..

Mehmet Faraç’ı CHP’nin yönetiminden attırmışlardı!..Hem de Ahmet Türk’ün isteği doğrultusunda..

Şimdi,yazılarına göz diktiler!çç

Adama bakın,yaşı yetmişlerde bir siyasi aktör!..Rol kapmak için Soroscuya verdiği kızınına yol açtırıp hidayet arıyor!..

“Aman Ak Parti’den kurtulalım da ne olursa olsun” diyen şurursuz bir taban yapısına güveniyor adam!..Uyanık tabii!..


Kaynak: haber365