Suikast planı son anda fark edildi - Video , Tıklayın..Çekirdek kadro, korkunç suikastler için talimat mı bekliyor?

SUİKAT TİMİ PUSUDA

İddia edilen ETÖ'nün gayri müslimlere yönelik suikastlerle Türkiye'de kaos oluşturma planı devrede mi? Yine bir suikast planı erken fark edildi ve "tedhiş timlerinin hala aktif" olduğuna dair şüpheler yeniden gündeme geldi.

HEDEFTE YİNE DİN ADAMLARI VAR?

Ergenekon soruşturmasını yürüten savcı Zekeriya Öz'e,TürkiyeProtestan Kiliseler Birliği Başkanı Behnan Konutgan'a suikast düzenleneceği ihbarı geldi. İhbar araştırıldı ve suikast planı doğru çıktı.

KONUTGAN'A SAVCILIK KORUMASI

Hemen Konutgan'a bilgi verildi. Savcı Öz'ün talimatı ile de Behnan Konutgan muhtemel bir suikaste karşı korumaya alındı.

Hedefteki, gayrı müslim bir din adamıydı. İddiaya göre maksat, Kafes Eylem Planı ile ulaşılmak istenenle aynıydı.

HEDEF KAOS

Gayri müslim vatandaşlara yönelik kanlı eylemlerle ülkede kaos oluşturmayı hedefleyenlerin, bu kez tüyler ürperten planı, Konutgan üzerinden hayata geçirmeye çalıştıkları iddia edildi.

MASON SUİKASTİ DE ÖNLENMİŞTİ

Ergenekon soruşturması kapsamında sanık avukat Yusuf Erikel'in de aralarında bulunduğu 7 şüpheli hakkında, "mason üstadlarına suikast" iddiası ile bir iddianame hazırlanmıştı.

SAVCILIK: "ÖRGÜT HALA AKTİF"

Ergenekon iddianamesinde savcılık, operasyon ve tutuklamalara rağmen örgütün hala aktif olduğunu değerlendiriyordu. Son gelişmeler de bu değerlendirmeyi haklı çıkardı.
SAMANYOLU HABER TV