Yanlış yerde alkış kopunca Erdoğan.. - Video , tıklayın...Erdoğan, "şimdi 4 tane harita göstereceğim" dedi, ilkini çıkardığı anda bakın ne oldu

İlgili Foto Galeri

Haberin fotoğraf galerisine gitmek için tıklayınız.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan,AK Partigrup toplantısında yaptığı konuşmada, Haziran ayındaki seçime yönelikseçimekonomisi yapmadıklarını, 2016 seçimleri için de yatırım yapmadıklarını, kendilerinin 2023 yılını düşündüklerini kaydetti. Erdoğan, 2002 yılında bölünmüş yollar tablosunu göstermesi üzenine milletvekillerinin alkışlamasına 'Bunu niye alkışlıyorsunuz' diyerek takıldı. Erdoğan, daha sonra bugünkü bölünmüş yollar haritasını göstermesi üzerine milletvekillerinin alkış tufanı koptu.

Erdoğan, konuşmasında, 2002 yılından önce hava yolu trafiğini gösteren haritayı göstererek, "Önce hava yolunu göstereceğim. Sonra halkın yolunu. 2002 yılı öncesinde THY'nin çalıştığı bir dönem, özel sektörün girmeye cesaret edemediği dönem. Şimdi halkın yoluna geliyoruz bu da halkın yolu" diye konuştu.

Yolsuzlukeleştirilerine de cevap veren Erdoğan, yolların, havalimanı, baraj ve dersliklerin yolsuzluk olmadığı için yapıldığını söyledi. Erdoğan, kendilerinden önce gelirlerin şebekelerin cebine bağlı olduğunu, kendilerinin bu gelirleri yatırıma dönüştürdüklerini vurguladı.
CİHAN