Devletin zirvesini buluşturan düğün - Foto


Cumhurbaşkanı Gül, TBMM Başkanı Şahin ve "Başbakan Erdoğan" nikah şahitliği yaptı.İlgili Foto Galeri

Haberin fotoğraf galerisine gitmek için tıklayınız.
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin ve Başbakan Recep Tayyip ErdoğanAK PartiDiyarbakır milletvekili İhsan Arslan'ın oğlunun nikah şahitliğini yaptı.

Sheraton Otel'deki nikaha Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcıları Cemil Çiçek ve Bülent Arınç, Devlet Bakanları Egemen Bağış, Selma Aliye Kavaf, Hayati Yazıcı, Zafer Çağlayan, Cevdet Yılmaz, İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu, Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, BDP Muş milletvekili Sırrı Sakık, YÖK Başkanı Yusuf Ziya Özcan, Demokratik Toplum Kongresi Başkanı Ahmet Türk ile çok sayıda davetli katıldı.

Mahmut Arslan ile Elif Üncü çiftinin nikahınıAnkaraBüyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek kıydı. Çiftin nikah şahitliğini, Cumhurbaşkanı Gül, TBMM Başkanı Şahin veBaşbakan Erdoğanyaptı.

Çiftin evlilik cüzdanını Cumhurbaşkanı Gül'ün verdiği, Başbakan Erdoğan'ın üç çocuk temennisinde bulunduğu öğrenildi.


AA