El frenini çekmeyi unutunca... - Video, Tıklayın...


Taksici kavga etmek için arabayı terk etti, yolcu hareket eden araçtan inmek için ecel terleri döktü.
Kavga etmek için aracından fırlayan taksici el frenini çekmeyi unutunca trafiği birbirine kattı. İçinde yolcu da bulunan ticari taksi araçlara çarpa çarpa güçlükle durabildi. Şoförün terk ettiği taksiden inmek isteyen yolcu hareket halindeki araçtan inmeyi başaramadı. Çevredekilerden yardım isteyen vatandaşarabadurduğunda taksiden inebildi.

Ankara'daki MOBESE'lere ilginç bir kaza görüntüsü takıldı. Kocatepe Camii'nin önündeki caddede, bir ticari taksi hızla gelirken durdu. Bir anda aracın kapısını açan taksici etraftakilerin şaşkın bakışları arasında otomobilden indi. Koşmaya başladığında el freni çekilmeyen taksi yokuş aşağı hareket etmeye başlıyor. Bu arada şoförsüz takside mahsur kalan yolcu kapıyı açıp inmek istiyor. Etraftakilerden yardım istediği görüntülere yansıyan müşterinin kapıyı açıp inme denemeleri sürücüsüz taksinin sağa sola çarpmaları sebebiyle başarısız kalıyor. Şoförsüz arabada ecel terleri döken müşteri taksinin sonunda arabalara çarparak durması üzerine arabadan iniyor.

Şaşkın taksici ise el frenini çekmeyi unuttuğu için kaçan arabasının peşinden koşuyor. Sürücünün duran arabasına gittiği MOBESE kameralarına yansıyor.
CİHAN