Kitabı 1 saat içinde tükendi - Video, Tıklayın..Türkiye din alanında dünyanın tanınmış sosyologlarından Prof.Dr. Helen Rose Ebaugh'ı ağırlıyor.

Türkiye Ebaugh'ı muhteremFethullah GülenHocaefendi'yi anlattığı 'Gülen Hareketi' adlı kitabıyla tanıyor.. Yazar tarafsızlığını koruması için Fethulllah Gülen Hocaefendi'yle hiç görüşmemiş.

Binlerce Ankaralı, imza gününün yapıldığıalışverişmerkezine akın etti. 'Gülen Hareketi' Kitabının yazarı ilgiden bir hayli memnun. Çocuklar, gençler, anneler hatta türk okullarından mezun olan yabancı öğrenciler.. Yaklaşık 10 bin kişi hem kitabı imzalatmak hem de kitabın yazarına hediye vermek için imza törenindeydi..

İlginin büyüklüğü sebebiyle yayınevinin kitapları yaklaşık 1 saat içinde tükendi. 27'nci baskıyı gören kitabın sadece Ankara'daki satış rakamı 10 bini geçti.


Bu önemli kitabın yazarı Samanyolu izleyicileri için samimi değerlendirmelerde bulundu. Dünyanın bu Hizmet Hareketine ihtiyaç duyduğunu anlatan Prof.Dr Ebaugh, Türk okullarını övgüyle andı.
Kitabında gönüllüler ordusunun ekonomik kaynağını ve hareketin nasıl doğduğunu anlatan Prof. Ebaugh, önemli bir ayrıntıyı da bizlerle paylaşıyor. Yazar tarafsızlığını koruması için Fethulllah Gülen Hocaefendi'yle hiç görüşmemiş.
SAMANYOLU HABER TV