'Koca' bir komedi!

Bir kazaya karışan ve suçun kendisinde olduğunu söyleyen kadın, kocasını ikna edemedi. Sürücüyle kavga edip küfürler yağdıran koca, polisi görünce eşini orada bırakıp kaçtı
Traji komik kaza, Fatih’te Vatan Caddesi’nde yaşandı. Vatan Caddesi’nde yolun karşısına geçmeye çalışan kadın avukat, yeşil ışığın yanmasını beklemeden yola indi. Bu sırada yoldan geçen bir belediye aracı fren yapmasına rağmen kadın avukata hafif şekilde çarptı. Aracını yol kenarına park eden sürücü, hemen kadının yardımına koştu. Bu sırada kadın avukatın eşi de olay yerine geldi.

‘SEN KİMİ DÜŞÜNÜYORSUN?’
Sürücünün üzerine yürüyen öfkeli eş, kazanın nasıl olduğunu dinlemeden şoföre küfürler yağdırmaya başladı. Eşi ve araya giren şahıslar öfkeli adamı bir türlü sakinleştiremedi. Kadın defalarca, “Sürücünün suçu yok. Suç bende, kırmızı ışıkta geçtim” demesine rağmen, eşini bir türlü ikna edemedi. Sürekli küfürler edip, sürücünün üzerine yürüyen eşine sinirlenen kadın avukat, “Sen beni mi düşünüyorsun, onu mu? “ diye bağırdı. Kadın avukat, eşinin “Seni düşünüyorum” cevabı üzerine “O zaman al beni hastaneye götür, ne duruyorsun” diye haykırdı. Ancak adam yine sakinleşmedi. Eşine inanmak yerine kavgaya devam eden şahıs, sürücünün kendisini savunmasına dahi izin vermedi.
Sürücü ise sık sık “Beyefendi sakin olun, kameralar çekiyor” diyerek öfkeli kocayı sakinleştirmeye çalıştı. Ancak adam kimseyi dinlemedi.

Bir ara elini cebine atan şahıs, çıkardığı anahtarla sürücünün omzuna vurdu. Çevrede toplananlar da kocayı sakinleştirip ikna edebilmek için dakikalarca dil döktü. Bir türlü öfkesi geçmeyen şahıs, küfürler yağdırmayı sürdürdü. Bir süre sonra olay yerine polis ekipleri geldi.

‘SÜRÜCÜ ÇOK SABIRLIYMIŞ’
Polisi gören şahıs, eşini olay yerinde bırakarak arkasına bile bakmadan kaçtı. Eşinin davranışı karşısında sinirleri bozulan kadın avukat ise işlemlerin tamamlanmasının ardından olay yerinden ayrıldı. Kazaya tanık olanlar, “Kadına çarpan aracın sürücüsü çok sabırlıymış. Hiçbir suçu yokken o kadar hakaret ve küfür işitti. Başkası olsa çileden çıkar adamı döverdi. Şoförü takdir ettik” dediler.


(habertürk)