Tansu Çiller'e gelininde suçlama!

‘Hakaret edip evden kovdu hayatımdan endişe ediyorum’


Eski başbakanlardan Tansu Çiller’in oğlu Berk Çiller ile eşi Eda Çiller, 1.5 yıllık evliliklerini sonlandırıyor. Ancak Eda Çiller’den, kayınvalidesi ile boşanmak üzere olduğu eşine şok suçlamalar geldi. Genç kadın, “Hayatımdan endişe ediyorum” diyerek savcılıktan yardım istedi.

Eski Başbakan Tansu Çiller’in oğlu Berk Uçuran Çiller ile Eda Çiller, 1.5 yıl önce muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdi. Genç çiftin kısa süre önce ise mutlulukları üzerinde karabulutlar dolaşmaya başladı. Eda Çiller ve Berk Çiller boşanma kararı aldı. Eda Çiller, boşanma mukavelesini hazırlattı ve önceki gün kayınvalidesi Tansu Çiller’in evine gitti.

Kayınvalidesi ile eşi Berk Çiller’e boşanma mukavelesini okutmak isteyen Eda Çiller, soluğu savcılıkta aldı. Eda Çiller, kayınvalidesi Tansu Çiller’in kendisine hakaret ettiğini, ardından da evden kovduğunu öne sürdü.

BERK ÇİLLER ADAMLARINI GÖNDERİP, EŞYALARINI ALDIRDI
Eşini de kendisini evden kovmakla suçlayan Eda Çiller, Berk Çiller’in adamlarının evine gelip, kapıyı zorladığını öne sürdü. Kapıyı açtığında bu kişilerin Berk Çiller’e ait eşyaları istediklerini bildiren Eda Çiller, hayatından endişe ettiğini ileri sürerek Tansu Çiller ve eşinin yargılanmasını istedi.


(habertürk)