Defne Joy Foster neden öldü? - Video


Defne Joy Foster 2 Şubat günü bir arkadaşının evinde ölü bulundu. 6 gün geçti üzerinden. Ancak neden ve nasıl öldüğü henüz netleşmedi.


08.02.2011,20:44:19
VİDEO İÇİN TIKLAYINIZ...
Astım hastası olan Foster o gece iddiaya göre alkollüydü. Foster'ın aldığıilaçsebebiyle öldüğü söyleniyordu. Foster'ın ölümüyle ilgili ileri sürülen diğer ihtimaller arasında solunum yetmezliği ve kalp krizi de vardı.

Genç kadının ölüm sebebi bu ihtimallerin hiç biri çıkmadı. İddiaya göre; Adli Tıp'ın ceset üzerinde yaptığı ilk incelemelerde, "astım krizi"nin tetiklediği solunum yetmezliği ya da kalp krizi bulgusuna rastlanmadı.

<p><a rel="nofollow" href="http://www.kure.tv/webtv/803-haber/defne-joy-neden-oldu/6087-Bolum/84028/&embeddedplayer=v1">Defne Joy neden öldü?</a></p>

Tahmin edilen sebepler çıkmayınca soru işaretleri yeniden gündeme geldi. Araştırmalar devam ediyor. Adli Tıp Kurumu'nun kesin sonuçları 1.5 ay sürecek geniş çaplı bir incelemeden sonra vereceği ileri sürülüyor. Ancak Foster'ın ölümüyle ilgili çok çarpıcı bir iddia var. O da uyuşturucu.

HaberTürk Gazetesi'ne göre Adli Tıp'ın ölüm sebebini uyuşturucu olarak açıklaması halinde soruşturma yön değiştirecek ve uyuşturucuyu kimin temin ettiği bulunmaya çalışılacak. Gazetenin iddiası o ki sürecin böyle devam etmesi halinde Foster'ın o gece yanındaki son kişi olan Kerem Altan başta olmak üzere diğer arkadaşları yeniden sorgulanacak. Bu arada ailenin de önümüzdeki günlerde savcılığa başvurarak suç duyurusunda bulunacağı ileri sürülüyor.

SAMANYOLU HABER TV