İstanbul'da bir araba cayır cayır yandı!

Avcılar'da yanarak hurdaya dönen Mercedes marka bir otomobilin içinden tanınmayacak halde ceset çıktı

Avcılar'da aşırı alkol aldıktan sonra arabasının içindeki piknik tüpünü yakarak ısınmaya çalışan Cevat Kartal(42) aracının içinde uykuya dalınca yanarak yaşamını yitirdi. Kartal'ın tanınamayacak hale gelen cesedi otomobilin sağ ön koltuğundan yangın söndükten sonra çıkartılabildi.

Olay yerinden görüntüler için TIKLAYINIZ...

Avcılar Firuzköy Korutürk Caddesi Göl Yolu üzerinde dün gece saat 03.00 sıralarında bir vatandaş yanan bir otomobil gördüğünü itfaiyeye ihbar etti. İhbar üzerine olay yerine sevk edilen itfaiye ekipleri, polis merkeziyle telsiz teması kurarak yanan aracı söndürmek için müdahalede bulundu. İtfaiye ekipleri kısa zamanda yangını söndürdü. Çalışmasını tamamlayan itfaiye ekiplerinin, araç içerisinde yaptığı incelemede sağ ön koltukta kömür haline gelmiş bir ceset olduğunu belirledi.

Piknik tüpünü yakıp uykuya daldı
Olay yerindeki polis ekipleri, yanarak hurdaya dönen ve plakası bulunmayan Mercedes marka aracın etrafına emniyet şeridi çekti. Çevre güvenliğini alan polis ekipleri aracın çevresinde uzun süre delil aradı. Eski kasa bir Mercedes olduğu tahmin edilen aracın içerisinde bulunan cesedin, kime ait olduğu ise polisin yaptığı detaylı bir soruşturma sonucu belirlendi. Orta yaşlarda bir erkeğe ait olduğu açıklanan cesedin, aşırı alkol aldıktan sonra aracında piknik tüpünü yakarak ısınmaya çalışan 42 yaşındaki Cevat Kartal'a ait olduğu netlik kazandı. Kartal'ın aracın içerisinde ısınmak için piknik tüpünü yaktığı ve bu sırada uykuya daldığı belirlendi. Kartal'ın tanınamayacak hale gelen cesedi otomobilin sağ ön koltuğundan yangın söndükten sonra çıkartılabildi.


(habertürk)