Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği 4üncü sınıf öğrencisi 23 yaşındaki Erdem Subay'ın köpeği Tarçın'ı çiftleşiyor diye cinsel organı kesildi...


Denizli Çamlaraltı Mahallesi’nde yaşayan Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği 4’üncü sınıf öğrencisi 23 yaşındaki Erdem Subay, geçen hafta sonu çok sevdiği 3 yaşındaki ’Tarçın’ adlı köpeğinde kanama olduğunu fark edip, veterinere götürdü. Veteriner Eren Yavuz, köpeğinin penisinin ortadan kesildiğini fark ederek, tedavisini yaptı. Veteriner Yavuz, ’Tarçın’ın cinsel organının kesilmesi nedeniyle psikolojik travma yaşadığını söyledi. Yavuz, “Bunu atlatması için uzun zaman geçmesi gerekiyor. Bundan sonra cinsel ilişkiye girmesi de mümkün değil. Köpeğin cinsel organı ilişki sırasında kesilmiş” dedi.

Erdem Subay ise köpeğinin cinsel organının kesildiğini öğrenince şoke olduğunu belirtti. Subay, bunu yapanlar hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacağını belirtip, “Komşumun köpeği ile Tarçın çiftleşiyordu. Komşum, bu durumdan rahatsız olup, ’Bir daha köpeğimle çiftleşirse bu köpeği kısırlaştırırım’ diyerek tehdit etmişti. Ben de kendisinden şüpheleniyorum. Ancak, bunu şu an için kanıtlayamıyorum. Bunu yapan insan olamaz. Köpeğimden ne istediler” diyerek, tepkisini dile getirdi.


haber365