Samanyolu Haber TV'de şok iddia - Video


'Terör örgütü Karadeniz'de eylem yapacak' öngörüsü çıkan Emre Uslu'dan dehşete düşürecek yeni iddia:


05.Mayıs.2011,14:32:39

İlgili Foto Galeri

Haberin fotoğraf galerisine gitmek için tıklayınız.
Dün Kastamonu mitinginde Başbakan'ı korumakla görevli olan polis ekibine Ankara'ya dönüş yolunda hain bir pusu kuruldu. Bir polis şehit oldu. Taraf Yazarı Emre Uslu 27 Nisan tarihli yazısındaterörörgütü PKK'nın Karadeniz'de eylem yapabileceğini yazmıştı. Dünkü hain saldırı sonrası gözler Emre Uslu'ya çevrildi.

SAMANYOLU HABER TV'YE KONUK OLDU

Taraf Yazarı Emre Uslu, Başbakan Erdoğan'ın konvoyuna yapılan saldırının perde arkasıyla ilgili 'Medyada Bugün' programında çok çarpıcı tespitlerde bulundu. Mutlaka İzleyin;

ÖNEMLİ İDDİALAR

"Türkiye'de devleti kontrol ettiğini düşünen derin devlet, kendi kontrollerinin dışında bir oluşum tarafından yeni bir anayasa yapılmasını, yazılmasını istemiyor. Dolayısıyla siyasal gücü elinde bulunduran hükümetin kendi kontrolü altında altında bir hükümet olmasını istiyor. Bununda bir koalisyon hükümeti olmasını istiyor."

Derin Devletin MHP'yi kuşattığını ifade eden Emre Uslu,“Buradan hareketle MHP'yi harekete geçirmek istiyorlar. Yoksa MHP'de kasetin çıktığı gün MHP'yi harekete geçirecek bir eylemi kim nasıl açıklayabilir? Derin Devlet, kontrol edebileceği bir koalisyon hükümeti yaratmak istiyor. Bunun adı da CHP-MHP koalisyonudur. Umarım Türk halkı bu oyunu görür." dedi.

İŞTE PROGRAMIN TAMAMI VİDEOLAR İÇİN TIKLAYINIZ..

samanyoluhaber