4 Mayıs 2011 tarihinde Habertürk Kanalında Fatih Altaylının sunduğu Teke Tek programının 2 tane büyük anket firması sahibi konuşu vardı. Konsensus Araştırma ve Danışmanlık Şirketi Genel Müdürü Murat Sarı ve Genar Araştırma Şirketi Başkanı İhsan Aktaş‘ın misafir olarak katıldıkları programın ana konusu 12 haziran 2011 tarihinde yapılacak genel seçimlerle ilgili yapılan anket sonuçları idi.

Televizyon başındaki izleyicilerin yoğun ilgi gösterdiği programın yaklaşık 20 dakikalık bölümünde online anket doldur para kazan sistemi konuşuldu. Fatih Altaylı’nın yurt dışındaki araştırma şirketleri ile ilgili sorusu üzerine başlayan anket doldur para kazan sohbetinde, Konsensus Araştırma ve Danışmanlık Şirketi Genel Müdürü Murat Sarı ve Genar Araştırma Şirketi Başkanı İhsan Aktaş, yurt dışındaki araştırma ve anket firmalarının artık yüz yüze anket yapmadıklarını, tamamıyle telefon ve online anket doldurtma sistemine geçtiklerini, üyelerin doldurdukları anket başına ödeme aldıklarını ve bu sistemin anket firmalarına çok daha ucuza maliyetler getirdiğinden, ülkemizde de yeni yeni online anket doldur para kazan sistemine geçildiğinden bahsetti.

Fatih Altaylı‘da cevaben konuşulanların doğruluğunu tasdikledi ve Habertürk’ün son yaptırdığı seçim anketi fiyatının yüz yüze anket yöntemi ile yapılmasını seçtiklerinden sonra fiyatın bir anda 2 kat arttığından bahsetti. 12 Hazirana az bir süre kala bir seçim anketi daha yaptırmayı düşündüklerini ve bu sefer telefon ve online anket yaptırmayı düşündüklerini anlattı.

Görmüş olduğunuz gibi anket doldur para kazan sistemi tamamen gerçek ve televizyonlarda konuşulan bir sistem. Bugün siz de kendinize bir iyilik yapın ve anket doldurarak para kazanmaya başlayın.

Kaynakça: Anket Doldur Para Kazan Habertürkte | Anket Doldur Para Kazan