Tokat'ta aile vahşeti!

Bir evden dört ceset çıktı...


Ahmet PASİNLİOĞLU / TURHAL (AHT)

Tokat'ın Turhal ilçesinde bir kişi, boşandığı eşi ile kayınpederi, kayınvalidesini tabancayla vurarak öldürdükten sonra intihar etti.

Korkunç olay sabaha karşı Boyacılar Mahallesi Beste Sokak Binevler Sitesi 21-A adresinde meydana geldi. İzmir'de mobilyacılık yapan Metin Atik ile Sevgi Ulu, yaklaşık bir ay önce boşandı. 3 çocuk annesi Sevgi Ulu, boşandıktan sonra Turhal'da yaşayan ailesinin evine geldi. İddiaya göre Metin Atik, bu sabaha karşı geldiği eski kayınpederinin birinci kattaki evine camı kırarak girdi. Atik, elindeki tabancayla eski eşi Sevgi Ulu ile kayınpederi Alaattin Ulu (63), kayınvalidesi Emine Ulu'yu (60) tabancayla vurarak öldürdü. Atik, daha sonra aynı silahla intihar etti.

Olay komşuların öğle saatlerine kadar Ulu ailesinden haber alamaması ve camın kırık olduğunu görmesi üzerine polise yaptıkları ihbarla ortaya çıktı. Eve gelen polis, 4 kişinin cesetleriyle karşılaştı. Komşular, sabah namazı saatlerinde evden bağrışma sesleri geldiğini söylediler. Sevgi Ulu'nun, Metin Atik ile kaçarak evlendiği, ancak 3 çocukları bulunan çiftin yaklaşık bir ay önce boşandığı öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
habertürk