İzmir'de aile trajedisiİzmir'in Yamanlar semtinde, para vermediği gerekçesiyle annesi Hatun S.'yi tartaklayan Nevzat S., kendisine müdahale eden kardeşi Nihat S.'yi bıçaklayarak öldürdü.
Olay, bugün saat 13.30 sıralarında 7351 Sokak 15 numarada meydana geldi. İşsiz olduğu öğrenilen 43 yaşındaki N.S., daha önce de kendisine para vermediği gerekçesiyle tartakladığı annesi Hatun S.'nin yanına gitti. Bir kez daha para istediği annesinden yine olumsuz yanıt alan N.S., tartışmaya başladı.

Bu sırada N.S., kendisine müdahale eden kardeşi 41 yaşındaki Nihat S. ile de tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine N.S., yanında bulunan bıçakla kardeşini vücudunun çeşitli yerlerinden 3 bıçak darbesiyle yaraladı. Ağır yaralanan testil firmasında çalışan Nihat S., yakınları tarafından kaldırıldığı Karşıyaka Devlet Hastanesi'nde yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Olayın ardından kaçan zanlı N.S. ise, polislerce yakalanarak gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği bildirildi.Neşet DİŞKAYA
İZMİR (AHT)