Hayvansavar insan döver!

Evcil hayvan yasağıyla gündeme gelen Maslak Mashattan Sitesi’yle ilgili şok iddia...Site yönetimi, köpeğini gezdiren bina sakinine küfürler yağdırıp darp etti!

34 KİŞİYE DAVA AÇILDI


Maslak Mashattan Sitesi’nin yönetimi, geçtiğimiz günlerde ilginç bir karar almış, ev sahiplerinden evcil hayvanlarını siteden uzaklaştırmaları istenmişti. Hatta evcil hayvan besleyen 34 kişiye de dava açılmıştı. Davalılar arasında, Deniz Seki, Hakan Ural, Gani Müjde gibi ünlü isimler de bulunuyordu. Bu kararın yankıları sürerken Mashattan Sitesi’nde önceki gün şok bir olay yaşandı. İddiaya göre, yönetimden 5-6 kişi, köpeğini gezdiren Yunus Sivri adlı site sakinine küfürler yağdırarak saldırdı.

BU NE CESARET!
Yunus Sivri başına gelen olayı şöyle anlattı: “Site içinde karşıma çıkan kişiler ‘Bak hâlâ köpek gezdiriyor’ deyip beni kameraya çekmeye başladı. ‘Siz kimsiniz?’ diye sordum. ‘Yönetim kurulu üyeleriyiz’ dediler. 5-6 kişi üzerime yürüdü. Bu arada hakaretler, küfürler ediyorlardı. Ben de telefonumu çıkarıp onları çekmeye başladım. Biri elime vurdu, telefonumu düşürdü. Ben yanlarından uzaklaşırken hâlâ arkamdan bağırıyorlardı. Kimseyi rahatsız etmeden köpeğini gezdiren birinin yolunu kesme cesaretini nereden alıyorlar?”

OLAY ANINI KAMERAYA ALDI
Yunus Sivri, kendisine saldırdığını öne sürdüğü site yöneticilerini olay sırasında cep telefonuyla görüntüledi. Sivri, “Tek suçum bir köpeğimin olması ve onu gezdirmek” dedi...
habertürk