"Bizim değerimizi çapkın erkekler bilir"

Fatih'te kapıdaki engeli 'Osman Ağabey' referansı ile aşan polis ekipleri ilginç detaylarla dolu bir fuhuş operasyonuna imza attı...Fatih'te fuhuşa aracılık yapıdığı belirlenen ve bu yönde günde en az 8 ihbarın geldiği diskoteğe kapıdaki engeli "Bizi Osman ağabey yönlendirdi" diyerek müşteri kılığında giren iki polis, 2 kadınla 1 saatlik ilişki için 200'er TL'ye anlaşınca "Osman ağabeyinin selamını söyleyip siz de gelin. Ortam serin" paraloasıyla baskının startını verdi. Baskında 7'si Türk vatandaşlığına 13'ü yabancı uyruklu toplam 20 kadın ile aracılık eden 6 kişi yakalandı. Polisin referans olarak verdiği "Osman" adlı ismi ise 10 günlük bir araştırma sonucu öğrendiği belirtildi.

Fuhuş operasyonundan kareler için TIKLAYINIZ!

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Kumar Büro Amirliği'ne bağlı ekipler, Aksaray'daki bir eğlence mekanında fuhuşa aracılık yapıldığı ihbarını aldı. Günde bu gerekçeyle en az 8 ihbarın yapıldığı mekana baskın için harekete geçen polis 10 gün süren bir araştırma yaptı. Mekanın müdavimlerinden "Osman" adlı bir müteahhidin ismine ulaşıldı. Daha önce 3 kez baskın girişiminde bulunan ancak içeri girmeyi başaramayan müşteri kılığındaki iki dedektif dün gece eğlence mekanına gitti. Ancak kapıdaki görevliler tarafından "Bu gece dışarıdan müşteri alamıyoruz. İçeride 'Yaza merhaba' partisi var. Mekan tıka basa dolu" yanıtını aldı. Bunun üzerine iki polis, "Osman ağabeyin selamı var" dedi. İçeri girmeyi başaran polizler iki kadın ile 1 saatlik ilişki için 200'er TL'ye anlaştı. Ardından da dışarıda bekleyen meslektaşlarını telefonla arayarak "Osman ağabeyinin selamını söyleyip sizde gelin ortam serin" diyerek hem baskının startını verdi hem de hava sıcaklığına gönderme yaptı.

"BİZİM DEĞERİMİZİ ÇAPKIN ERKEKLER BİLİR!"
Baskında 7'si Türk vatandaşlığına geçen 13'ü yabancı uyruklu toplam 20 kadın ile arasında müessese müdürünün de bulunduğu 6 çalışan gözaltına alındı. Özbekistan, Türkmenistan, Moldova ve Ukrayna vatandaşı olduğu belirlenen kadınlan Şişli Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildikten sonra minibüslerle Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirildi. Tanınmamak için yüzlerini gizleyen kadınlardan biri orta parmağını havaya kaldırarak "Çekmekle büyük bir iş mi yaptınız. Bizim değerimizi çapkın erkekler bilir" dedi.


habertürk