Bunu bir öğretmen öğrencisine yaptı!

Evli dört çocuklu öğretmen 14 yaşındaki öğrencisini kaçırdı sonra kapı önüne bıraktı...


Uğur USLUBAŞ / BURSA (AHT)

Bursa'da beden eğitimi öğretmeni evli ve 4 çocuk babası Seyfettin P., tekvando dersleri verdiği 14 yaşındaki kız öğrencisini karnesini alma bahanesiyle çağırdıktan sonra kaçırdı. Daha sonra kızın annesini arayıp "Eşimden boşanıp onunla evleneceğim, birbirimizi seviyoruz, şikayetçi olmayın" diyen öğretmen aile karakola başvurunca kaçırdığı kızı evinin önünde bıraktı. Öğretmen polis tarafından gözaltına alındı.

"KIZINIZI SEVİYORUM!"
Merkez Yıldırım ilçesi Yavuzselim Mahallesi'nde oturan 14 yaşındaki ilköğretim öğrencisi S.K.'yı arayan beden öğretmeni Seyfettin P. "Karneni almak için okula gelmelisin" dedi. Bunun üzerine evden çıkan ilköğretim öğrencisinden bir daha haber alınamadı. Aynı zamanda aile dostları olan evli 4 çocuk babası Seyfettin P. (38), gece S.K.'nın annesi Ümmü K.'yı arayarak, "Kızınızı seviyorum, onunla evleneceğim. Beni anlayışla karşılamanızı diliyorum. Birlikte kaçıyoruz. Eşimden boşanıp, S.K. ile nikah yapacağız. Kızınızı merak etmeyin. Sakın polise şikayet etmeyin. İyi olmaz" diyerek telefonu kapattı.

"POLİSTEN KORKUNCA KIZI EVİNİN ÖNÜNE BIRAKTI!"
Aile dostlarının kızlarını kaçırdığını öğrenen kadın neye uğradığını şaşırdı. Karakola giderek beden öğretmeni Seyfettin P.'den şikayetçi olan baba Neşet K. "Aile dostumuz ve hemşerimiz kızıma tekvando dersi veriyordu. Kızımızı kaçırdı" dedi. Öğretmen Seyfettin P. gece polis tarafından arandığını öğrenince kaçırdığı kızı evinin önününe bırakarak kaçtı. Polis tarafından kısa sürede yakalanan beden öğretmeni mahkemeye sevk edilecek.


habertürk