"Bacımızı nasıl üzersin" deyip tecavüz ettiler!

Tartışan nişanlı çiftin arasına girip "evine götürme" bahanesiyle otomobile bindirdikleri kadına tecavüz edip portakal bahçesine attılar


Beycan ÜÇKARDEŞ / MERSİN (AHT)

Mersin'de 4 kişi, yolda tartışan nişanlı çiftin arasına girdi. "Bacımızı nasıl üzersin?" diyerek nişanlısına kızdıkları kadını "eve götürme" bahanesiyle otomobile bindiren kişiler boş araziye götürdü. Silah zoruyla kadına tecavüz ettikten sonra kadını portakal bahçesine atan zanlılar polis tarafından yakalandı.

"SENİ EVİNE BIRAKACAĞIZ!"
Olay Gazi Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde meydana geldi. İddiaya göre 30 yaşındaki A.K. adlı kadın, nişanlısı H.A. ile yürürken tartışmaya başladı. Bu sırada yanlarında duran bir araçtan inen 4 kişi, H.A.'ya "Bacımızı nasıl üzersin?" diyerek çıkıştı ve A.K.'yi "Seni evine bırakacağız" diyerek arabaya bindirdi. 4 kişi, Fuat Morel Mahallesi'nde boş bir araziye götürdükleri genç kadını, tartakladıktan sonra 27 yaşındaki F.Ö., silah zoruyla A.K.'ye tecavüz etti. Zanlılar, olayın ardından kadını portakal bahçesinin kenarına atarak kaçarken, yarı baygın halde vatandaşlarca bulunan A.K., Mersin Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

İKİSİ TUTUKLANDI, İKİSİ SERBEST KALDI!
Genç kadının ifadelerinden yola çıkan ve bölgede araştırma yapan polis, aracın plakasının son üç rakamını ve modelini belirledi. Yapılan araştırmada Şanlıurfa'da bir adrese ulaşan polis, buradan zanlılar F.Ö., H.Ç., M.D. ve M.B.'nin adres bilgilerini alarak Mersin'de eş zamanlı operasyon düzenledi. 4 zanlı da yakalanıp gözaltına alındı. Talihsiz kadın, zanlıları teşhis etti ve F.Ö.'nün kendisini darp ederek silah zoruyla tecavüz ettiğini söyledi. Mahkemeye çıkarılan zanlılardan F.Ö., M.D. tutuklanırken; H.Ç. ile M.B. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.


habertürk