Kan donduran olay!


"10 lira verip 'annenin yerini söyle' dedi!"Adana'da iki çocuk annesi genç bir kadın, ayrılmak üzere olduğu eşi tarafından bıçaklandı.

KONUŞMA BAHANESİ İLE YANINA ÇAĞIRDI!
İddialara göre, iki çocuk annesi 26 yaşındaki S. K., eşinden ayrılmak için dava açtı. Bir süre sonra da çocukları 6 yaşındaki E., 4 yaşındaki Ö.'ü yanına alarak bir akrabasının yanına yerleşti. Bugün sabah saatlerinde eşi S.'nın yanına gelen 32 yaşındaki B. K., kendisini göremeyince sokakta gördüğü oğlu Ö.'e para verip yerini öğrendi. Genç kadını konuşma bahanesiyle yanına çağıran B. K., eşini sırtı, omuzu ile kulak arkasından bıçakladı. Kanlar içinde kalan genç kadın, çevredeki vatandaşların haber vermesiyle olay yerine gelen ambulansla Adana Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. B. K. ise kaçtı. Tedavi altına alınan S. K.'in sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

"10 LİRA VERİP ANNENİN YERİNİ SÖYLEDİ DEDİ!"
4 yaşındaki Ö. ekmek almaya giderken babasını gördüğünü "10 lira" verip annesinin yerini söylemesini istediğini söyledi. Küçük çocuk, babasının annesini bıçakladığını gördüğünü anlattı. Eşini bıçakla yaralayan B. K.'in daha önce de eşini kendisinden ayrılmaması yönünde tehdit ettiği öğrenildi. Polis, yaralama olayının ardından kaçan B. K.'in yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor.

habertürk