Korkunç iddia!


Anne 12 yaşındaki kızını pazarladığı iddiasıyla gözaltına alındıKocaeli Gölcük'te 12 yaşındaki kız çocuğu ile birçok kez cinsel ilişkiye girdiği iddiasıyla Emre T. (34) ile olayı bildiği ve zanlıdan para aldığı öne sürülen kızın annesi H.K. gözaltına alındı.

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, Gölcük'te 34 yaşındaki Emre T.'nin 12 yaşındaki bir kızla ilişki yaşadığı yönündeki ihbar üzerine harekete geçti. İddialara göre Emre T., 1.5 yıldır S.K. ile cinsel ilişki içindeydi ve anne H.K.'nın da bundan haberi vardı. Emre T.'yi takibe alan ekipler, önceki gün Gölcük'te evinde gözaltına aldı. S.K.'nın annesi H.K. da gözaltına alınarak Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirdi. Emre T.'nin, çevresine "1,5 yıldır beraberiz" dediği, ifadesinde ise suçlamaları kabul etmediği öğrenildi. Emre T.'nin 2009 yılında S.K.'ya cinsel istismarda bulunduğu suçlamasıyla gözaltına alınarak yargılandığı, ancak delil yetersizliği nedeniyle serbest bırakıldığı belirtildi.

Anne H.K.'nın ise ilişkiyi bildiği ve Emre T.'den belirli aralıklarla para istediği de iddia edildi. H.K. da iddiaları reddetti. 12 yaşındaki S.K.'nın ise Emre T. ile ilişkiye girdiğini söylediği öğrenildi. İki zanlı emniyetteki ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi.

habertürk