Belediye çalışanından şantaj!


genç kızı birlikte çektirdikleri çıplak fotoğrafları internette yayınlamakla tehdit ettiği iddia edilen Büyükşehir Belediyesi'nden emekli kişi gözaltında!


Antalya'da kendisinden ayrıldıktan sonra başka birisiyle nişanlanan 27 yaşındaki genç kızı birlikte çektirdikleri çıplak fotoğrafları internette yayınlamakla tehdit ettiği ileri sürülen 52 yaşındaki kişi gözaltına alındı.

Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği'ne başvuran, Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde çalışan M.Ç. (27), gönül ilişkisi yaşadığı ve bir süre önce ayrıldığı A.İ.A'nın (52) kendisini birlikte çektirdikleri çıplak fotoğraflarını internette yayınlamakla tehdit ettiğini öne sürdü.

Gasp Büro Amirliği ekipleri, Büyükşehir Belediyesi'nden bir süre önce emekli olduğu öğrenilen A.İ.A'yı gözaltına aldı.

Zanlıyla birlikte genç kıza ait olduğu tespit edilen bazı fotoğrafların da ele geçirildiği iddia edildi.

M.Ç'nin A.İ.A'dan ayrıldıktan sonra başka birisiyle nişanlandığı, A.İ.A'nın genç kızı arayarak, ''Benden ayrılamazsın. Başka birisiyle nişanlanamazsın. Nişanlanırsan fotoğraflarını internette yayınlayıp seni herkese rezil ederim'' dediği öne sürüldü.

M.Ç'nin memleketinden iş aramak için Antalya'ya geldiğinde A.İ.A. ile tanıştığı ve zanlının M.Ç'ye Büyükşehir Belediyesi'nde iş bulduğu belirtildi.


habertürk