Nevşehir’in Ürgüp ilçesi tüyler ürperten tecavüz ve sonrasında yaşanan insanlık dramı ile sarsıldı. 5 yaşındaki Ş.E.K 41 yaşındaki dayısı A.Ü. tarafından tecavüze uğradıktan sonra anneannesi tarafından balkondan atıldı.
İddialara göre, Ürgüp ilçesine bağlı Boyalı köyünde yaşayan 41 yaşındaki A.Ü, 5 yaşındaki öz yeğeni Ş.E.K’ye tecavüz etti.
5 yaşındakİ Ş.E. annesi intihar ederek hayatını kaybettiği, babası da cezaevinde olduğu için anneannesi ve dayısının yanında kalıyordu.
Tecavüzcü dayı yeğenine tecavüz ettikten sonra, olayı annesiyle paylaştı. Yaşananları duyan anneanne oğluyla birlikte küçük kıza bir süre daha işkence yapmaya devam etti.
Anne oğul, yaşananların çevreye yayılmasından korkarak küçük kızı öldürmek istediler. Anneannesi tarafından 2. katın balkonundan atılan Ş.E.K'nin yaralanarak hastanaye kaldırılmasıyla olay açığa çıktı.
SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİ…
Olaydan sonra Ürgüp Devlet Hastanesine kaldırılan minik kızın vücudundaki diş izleri ve sigara yanıklarının fark edilmesi üzerine jandarma soruşturmayı derinleştirdi. Dayı A.Ü ve anneanne H.K Jandarma tarafından gözaltına alınırken A.Ü kendine yöneltilen suçlamaları kabul etmedi.
Ürgüp ve Nevşehir Devlet Hastanesinden, Niğde Çocuk Hastanesine oradan da Ankara Dr. Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilen Ş.E.K’nin iç organlarının da zarar gördüğü ve durumunun ciddiyetini koruduğu bildirilirken A.ܒnün daha öncede köyde hayvanlarla ilişkiye girdiği, hırsızlık ve gasp suçlarından da sabıkalı olduğu öğrenildi.
A.Ü ve H.K sevk edildikleri mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

yenieksen.com
Daha neler görcez kimbilir!