Londra'da yaşayan Romanyalı bir aile, köle muamele yaptığı yedi yaşında bir kız çocuğunu sürekli dövüp, yerde yatmaya zorladı. Ailenin diğer 8 biyolojik çocuğunun hepsi son modakıyafetler giyip okula giderken, küçük kızın üzerindeki kıyafetin dışında başka hiçbirşeyi bulunmadığı öğrenildi.

(Metin Güneş / CNN TÜRK / Londra) --Daily Mail gazetesi, kızın polis tarafından kurtarıldıktan sonra çürüyen sekiz dişinin çekildiğini haber verdi.

Ailenin diğer sekiz biyolojik çocuğunun hepsi son moda kıyafetler giyip okula giderken, küçük kızın üzerindeki
kıyafetin dışında başka hiçbirşeyi bulunmadığı kaydedildi.

Kızın, evde temizlik yapan bir kadının çocuğu olduğu ve annenin daha iyi bir hayatı olsun diye kızını aileye evlatlık olarak verdiği bildirildi.

Yalınayak bir halde sürekli ev işleri yapmaya zorlanan kızın, düzenli olarak "bir halı döver gibi dövüldüğü" belirtildi.

Kızın içinde bulunduğu durum, yine aynı ailenin arka bahçesinde köle olarak tutulan 53 yaşında bir adamın kaçarak durumu polise anlatmasıyla ortaya çıktı.

45 yaşındaki Aurel Zlate ve eşi 44 yaşındaki Alexandra Oaie ile birlikte oğulları 25 yaşındaki Marian Neamu ve 23 yaşındaki Florin Zlatea işledikleri çeşitli suçlardan dokuz ile 13'er yıl arasında hapis cezasına çarptırıldılar.
CNNTURK