Âşık olduğu Türk'le evlenme hayalleri kurarken, sevgilisinin kardeşiyle zorla nikâh masasına oturtulduğunu iddia eden Alman soluğu mahkemede aldı.


Almanya'nın başkenti Berlin'de yaşarken, burada Mehmet B. (33) ile tanışıp âşık olan Nadine K. (26), sevgilisinin evlenmek üzere kendisini Türkiye'ye getirdiğini ancak burada zorla sevgilisinin erkek kardeşiyle evlendirildiğini söyledi.


Adı açıklanmayan kardeşin Almanya'ya gelebilmesi için Mehmet B. tarafından "Bir daha Almanya'ya geri dönemezsin. Onunla evleneceksin" diye tehdit edildiğini söyleyen Nadine K., Almanya'ya geri dönünce dava açtı.


Nadine K., Alman Bild Gazetesi'ne yaptığı açıklamada, "Cep telefonumu ve pasaportumu elimden aldılar. Evlenmek zorunda kaldım" dedi. Nadine K., zoraki evliliğin Antalya'nın küçük bir köyünde gerçekleştiğini iddia etti.Mehmet B.'nin daha önce bir Alman kadınla evlendiği ve böylelikle Almanya'da çalışma izni aldığı ortaya çıktı.

Mehmet B.'nin erkek kardeşini de Almanya'ya getirebilmek için Nadine'yi zorla onunla evlendirdikleri belirtildi. Almanmakamları olayı araştırıyor. Tanınmak istemediği için yüzünü saklayan ve gerçek kimliğini gizleyen Nadine K., "Gerçek aşkı arıyordumama tuzağa düştüm. Çok ama çok utanıyor ve kendime kızıyorum" diye konuştu.Kaynak :internet haber