Habertürk TV ekranlarında yayınlanan Tarihin Arka Odası programında gergin anlar yaşandı...

Habertürk TV ekranlarında yayınlanan Tarihin Arka Odası Murat Bardakçı'nın hazırlayıp, Erhan Afyoncu ve Selin Barlas'la birlikte sunduğu programda bu hafta ilginç anlar yaşandı.

Programda Annesinin Amerikalı olduğunu vurgulayan Selin Barlas; "Olayı yarı Amerikalı aptal sarışın şeyine getirmeyelim... Annem babam Ayşe Fatma olmadığı için hep dışlandım. Siz de bunu yapıyorsunuz. Beni kesinlikle ötekileştiremezsiniz. Ben çoğu kızdan daha Türküm" demesi üzerine moderatörlerden Erhan Afyoncu; "Annen baban farklı milliyetten de olabilirdi. Ama sen bir insansın. Benim için bu önemli değilki... Annesi babası Türk olupta zihniyet dünyası farklı olan insanlar var " açıklamalarında bulunması Selin Barlası çileden çıkardı.
Sinirlerine hakim olamayan Selin Barlas;"Bir daha bu masada bana kalkıp sen ve senin çevren yada senin yaşadığın ülke burası değil derseniz çok kötü olacak. Beni bir daha ağlatırsanız bende sizi ağlatırım. Burada uzaylı yaşıyormuş gibi bana davranamazsınız" diyerek tartışmaları daha da alevlendirdi.


internet haber