Bu Kamera Evinizi ve İş Yerinizi Koruyacak! 2000$ lık Güvenlik Sistemini 39 TL ye Çözen Sistem


Normal bir güvenlik sisteminin maliyeti ortalama 2.000$ civarında. Biz ise bu sorunu sadece 39 TL'ye çözüyoruz. Sakın "bu ürün ne işe yarar ki" diye düşünmeyin. Emin olun ki gerçek bir güvenlik kamerasından hiç bir farkı yok. Ortamdaki hareketi algıladığında, kamera hareketi algılıyor ve tıpkı kayıt yapıyormuş gibi hareket etmeye başlıyor. Kırmızı ışığı sayesinde geceleri de fark edilmesini kolaylaştırıyor. Sadece bir kaç TL ödeyerek hırsızlardan korunabilirsiniz. Ayrıca kaliteli ve yoğun plastik madde kullanılarak üretilen caydıran kameralar sizi komşularınıza karşı da gösterişli kılıyor. Evinizin dört bir köşesinde kullanacağınız bu kameralar evinize ayrı bir hava katacak.

İçiniz rahat bir şekilde tatile çıkabilir, hırsız tehlikesine karşı açamadığınız pencerelerinizi caydıran kamera sayesinde açabileceksiniz.

Sizlere %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.Aktivasyon ışığı sayesinde kayıt yapıyormuş izlenimi verir!
Elektrik tesisatına ihtiyacı yoktur 3 Adet +AA pille çalışır.
Paket içeriğine montaj parçaları dahildir.

Gerçekçi görünümü ve harekete duyarlı olması sebebiyle caydırıcılık özelliği oldukça yüksektir.
5 Metreye kadar algılama menzili vardır. Ayrıca sürekli yanıp sönen kırmızı ışık kayıt edildiği izlenimi verir.

Hareket algılayıcı özelliği sayesinde yanından geçseniz dahi hareketi algılamakta ve çalışmaya başlamaktadır.

Apartman girişlerinde, işyerlerinde, garaj kapısında, müstakil evinizin girişine, yazlık evlerinizde veya koridorlarda istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Genelde güvenlik kamera sistemleri yapılan suçun kaydedilmesi yerine ilk etapta suçluyu caydırıcı bir etki yapması amacı ile kullanılmaktadır.

Sizin içinde iş işten geçtikten sonra kaydedilmiş ya da kaydedilmemiş pek önemli değil ise bu ürün işinizin büyük bir kısmını çözecektir.

Gerçek kamera kullanıyor iseniz suçlunun gerçek kameranın nerde olduğunu fark etmeyecek şekilde yerleştirin. Diğer kameraları görünür yerlere koyup suçlu taklit kameralardan gizlenmeye çalışırken gerçek kameranın nerde olduğunu fark edemeyecek ve siz bu olanları suçluya fark ettirmeden kaydedebileceksiniz.

SonDakika.com