Kadıköy'de tren altında kalarak yaşama veda eden Ebru Gültekin Ilıcalı'dan geriye oğlu Efe ile birlikte yürürken çekilen görüntüleri kaldı.Kadıköy'de iki gün önce 3 yaşındaki oğlu Ege'yi kreşe götürmek için Feneryolu İstasyonu'ndan banliyö trenine binmek isterken, dengesini kaybederek vagon ile peron arasına düşüp hayatını kaybeden Ebru Gültekin Ilıcalı son yolculuğuna uğurlandı.


Abla Canan Fergan ise yeğeni Ege'ye annesinin öldüğünü söylemediklerini belirterek "Kazanın ardından ikinci gün yuvaya götürdük. Hayatı değişmesin diye.. Hocası konuştu. Ne olduğunu sordu O'na 'Annemle trene bindik, ben bindim demir kapı kapandı annem binemedi' dedi.

Sadece söylediği bu. 'Sonra ne oldu' diye sordu hocası 'Bilmiyorum, ben içeride ablanın yanında oturdum. Sonra da annemi arabayla götürdüler' dedi. Kreşte arkadaşlarına 'Annemle bizi kapı ayırdı" dediğini öğrendik. Her şeyin farkında olduğunu zannediyoruz. Şu anda direkt olarak bir şey sormuyor. Ama sorduğu zaman doğruyu söyleyeceğiz" diye konuştu. Ebru Gültekin Ilıcalı'dan geriye oğlu Efe ile birlikte yürürken çekilen görüntüleri kaldı.
DHA