Samsun'da bir kişi deniz kenarında tartıştığı sevgilisinin boğazını bıçakla kesip çeşitli yerlerinden yaralayarak öldürdü

Türk toplumu cinnet geçiriyor. Bir gün içinde ajanslardan gelen haberler bu manzarayı net bir şekilde ortaya koyuyor. Şiddetin yöneldiği kişiler yine kadınlar. Ya eş ya sevgili ya da baba şiddetine maruz kalıyorlar.

İşte arka arkaya gelen 4 çarpıcı vaka;

İstanbul ; Hem eşi hem kayınpederi hem kaynanası dövdü... Üstelik bu kadın kocasının kredi borçlarını ödemek için çalışıyor...

Kars; Kocası uyurken başını taşla ezerek öldürdü...

Adana; Baba, denize gittiğinde bikiniyle fotoğraf çektirdi diye kızını ve eşini dövdü...

Ve Samsun; Sevgilisi ile buluşan genç kadını, sevgilisi boğazını kesip öldürdü...
Önce bu olayın ayrıntıları aktaralım;


Olay, Atakum ilçesinin Cumhuriyet Mahallesi Adnan Menderes sahilinde saat 22.00 sıralarında meydana geldi. Uysal S.(34) ile sahilde birlikte oturduğu sevgilisi Gülnara Bak (43) arasında tartışma çıktı. Gülnara Bak'ı boğazından, göğsünden ve karnından bıçaklayan Uysal S., kadını ağır yaraladı.
İhbar üzerine olay yerine giden polis, Uysal S.'yi Gülnara Bak'ın boğazına bıçak dayamış halde buldu. Ağır yaralı olarak ambulansla Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılmak istenilen Gülnara Bak, yolda hayatını kaybetti. Uysal S. ise olay yerinde vatandaşların saldırısına uğradı.

Özel bir hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınan Uysal S., Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekipleri tarafından gözaltına alındı. Uysal S.'nin Bafra ilçesinde cep telefonu üzerine işyerinin bulunduğu ve iflas ettiği öğrenildi.

Katil zanlısının Bafra ilçesinde daha önce de cinayet işlediği, 5 yıl hapis yattığı ve 2002 yılında Rahşan Ecevit affından cezaevinden çıktığı ileri sürüldü. Soruşturma sürdürülüyor.

internet haber