Görenler gözlerine inanamadıBursa polisi, bir inşaattan at arabasına izinsiz malzeme yüklendiği ihbarıyla harekete geçti. At arabası durdurulurken, zanlılardan 3'ü polis otosuna bindirildi. Bir polis memuru da bir kadın zanlıyla çalıntı malzeme bulunduğu düşünülen at arabasına binip, karakola getirdi.

At arabalı şüphelilerin, Nilüfer ilçesi Ata Bulvarı üzerinde bir inşaattan hırsızlık yaptıkları ihbarı üzerine harekete geçen Bursa Emniyet Müdürlüğü ekipleri, şüphelileri bulvar üzerinde durdurdu. Zanlılardan 1 kadın ve 2 çocuk polis otomobiline bindirilerek karakola gönderilirken, el konulan at arabasının da karakola götürülmesi için bir polis devreye girdi. Polis memuru bir kadın zanlı ile birlikte at arabasına binip, araca karakola kadar eşlik etti.

Ortaya çıkan manzara ise ilginç bir görüntü oluşturdu. Bazı vatandaşlar, at arabasında giden polisi şaşkınlıkla izledi. Polis merkezinde yapılan işlemlerin ardından at arabasındaki inşaat malzemeleriyle ilgili şikayetçi olmayınca, gözaltına alınan zanlılar da serbest bırakıldı.HT