14 Kasım 2012 Çarşamba akşamı saat 22.00’de Valentin Sheraton Maslak’ta düzenlenecek partiye, yarışmada soruları en hızlı ve doğru şekilde yanıtlayarak en yüksek puanı toplayan tam 10 Mr.Maana üyesi davetiye kazanıyor. Üstelik davetiyeler çift kişilik!

Her hafta davetlilerini belli bir tema etrafında bir araya getiren Valentin’in, geleneksel Çarşamba partilerinin 14 Kasım’da gerçekleştirilecek olanı, What’s Your Status teması ile yola çıkıyor ve katılımcıların “ilişki durumu”na göre şekilleniyor. Facebook’tan da bildiğimiz “ilişki durumu”na göre kıyafetlerin giyileceği partide, her renk bir ilişki durumunu temsil ediyor. Yani, ilişkisi olmayanlar siyah, bekarlar kırmızı, ilişki durumu karışık olanlar ise mavi renk giysilerle partiye katılıyor.
Türkiye’nin en sevilen DJ’lerinin performansı eşliğinde gerçekleştirilecek parti, yüzde yüz eğlence vaad ediyor. Eğlence sadece DJ performansları ile sınırlı değil. Partide tüm bunların yanı sıra, go-go boylar, direk dansları, dragqueen şovları da katılımcıları bekliyor…

mr.maana nın sitesinden edinebilirsiniz...