+ Konu Cevapla
32 / 46 Sayfa BirinciBirinci ... 22 30 31 32 33 34 42 ... SonuncuSonuncu
156 den 160´e kadar. Toplam 227 Sayfa bulundu

Günlük Hava Tahminleri...

 GÜNCEL HABERLER Katagorisinde ve  Türkiyeden Haberler Forumunda Bulunan  Günlük Hava Tahminleri... Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #156
  VIP şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Feb 2008
  Mesajlar
  6.911
  Blog Yazıları
  48
  Tecrübe Puanı
  107374854

  Tanımlı Ce: Günlük Hava Tahminleri...

  YAĞIŞLI HAVA GELİYOR


  Önümüzdeki Hafta Türkiye Yağışlı Havanın Etkisine Giriyor. 23 Nisan'da Tüm Yurtta Yağış Görülecek, Sıcaklıklar Düşecek.

  Önümüzdeki hafta Türkiye yağışlı havanın etkisine giriyor. 23 Nisan'da tüm yurtta yağış görülecek, sıcaklıklar düşecek. Ankara, İstanbul ve İzmir'de de 23 Nisan, yağmurla gelecek. Ankara'da 23 Nisan'da hava yağmurlu sıcaklık ise en fazla 11 derece olacak. İstanbul'da ise bugün hakim olan bulutlu hava, 23 Nisan'da yerini yağmura bırakacak ve sıcaklık 15 dereceye kadar düşecek. İzmir'de ise, 23 Nisan'ın havası bulutlu ve sıcaklık 17 derece olacak.
  Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'nden edinilen bilgiye göre, bugün Doğu Anadolu'nun doğusu ile zamanla yurdun kuzeybatı kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde Kars, Ardahan, Ağrı, Iğdır, Van ve Hakkari çevrelerinin kısa süreli yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Bugün sıcaklıklar yurt genelinde 3 ile 5 derece artacak.
  Türkiye haftaya bulutlu havayla başlayacak. Yurdun batı ve kuzeybatı kesimleri bulutlu, iç, batı ve kuzeydoğu bölgeleri yağışlı diğer yerler ise güneşli geçecek. Salı Günü, yağışlı hava kendini göstermeye başlayacak. Yurdun iç ve kuzeybatı kesimleri yağışlı; kuzey, güney ve doğu bölgeleri ise bulutlu ve parçalı bulutlu olacak. Güneydoğu bölgeleri ise güneşli havanın tadını çıkaracak. Çarşamba günü ise, yağışlı hava yurdun tamamına yayılmaya başlayacak. Sadece güney bölgelerde hava bulutlu olacak.
  -23 NİSAN'DA TÜM BÖLGELER YAĞIŞLI-
  23 Nisan ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ise yağışlı bir havada kutlanacak. Yurdun batı bölgesindeki bulutlu hava, diğer kesimlerde yerini yağışa bırakacak. Hava sıcaklıklarında ise önemli düşüşler yaşanacak.
  -3 BÜYÜK ŞEHİRDE DURUM NE OLACAK-
  Ankara, İstanbul ve İzmir'de de 23 Nisan yağmurla gelecek. Ankara'da bugün en düşük sıcaklık 5 en yüksek sıcaklık 19 olurken; 23 Nisan'da hava yağmurlu sıcaklık ise en fazla 11 derece olacak. İstanbul'da ise bugün hakim olan bulutlu hava, 23 Nisan'da yerini yağmura bırakacak.Bugün en yüksek sıcaklık 21 dereceyi gösterirken, 23 Nisan'da sıcaklık 15 dereceye kadar düşecek. İzmir'de ise, bugün hava güneşli ve sıcaklık 25 derece. 23 Nisan'da ise İzmir'in havası bulutlu ve 17 derece sıcaklıkta olacak. İşte 3 Büyük şehirdeki tahmini sıcaklıklar:
  Ankara
  20 Nisan Pazartesi: Bulutlu, sıcaklık 7/19
  21 Nisan Salı: Yağmurlu, sıcaklık 9/17
  22 Nisan Çarşamba: Yağmurlu, sıcaklık 7/13
  23 Nisan Perşembe: Yağmurlu, sıcaklık 4/11
  İstanbul
  20 Nisan Pazartesi: Bulutlu, sıcaklık 10/19
  21 Nisan Salı: Bulutlu, sıcaklık 8/17
  22 Nisan Çarşamba: Yağmurlu, sıcaklık 8/15
  23 Nisan Perşembe: Yağmurlu, sıcaklık 6/15
  İzmir
  20 Nisan Pazartesi: Parçalı Bulutlu, sıcaklık 14/23
  21 Nisan Salı: Parçalı Bulutlu, sıcaklık 13/24 22 Nisan Çarşamba: Yağmurlu, sıcaklık 10/18 23 Nisan Perşembe: Bulutlu, sıcaklık 8/17
  (ANKA)

 2. #157
  VIP şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Feb 2008
  Mesajlar
  6.911
  Blog Yazıları
  48
  Tecrübe Puanı
  107374854

  Tanımlı Ce: Günlük Hava Tahminleri...

  SAĞANAK YAĞIŞ GELİYOR


  Yurdun büyük bir bölümünde sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlar etkili olurken, hava sıcaklığı ülkenin batı bölgelerinde 4 ile 6 derece azalacak.

  Yurdun büyük bir bölümünde sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlar etkili olurken, hava sıcaklığı ülkenin batı bölgelerinde 4 ile 6 derece azalacak. Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü verilerine göre; yurdun büyük bir bölümünde sağanak ve gökgürültülü sağanak şeklinde görülecek olan yağışların; sabah saatlerinden itibaren Kıyı Ege (İzmir ve Aydın) ile öğle saatlerinden sonra Marmara'nın güney ve doğusu (Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Yalova, Bilecik, Kocaeli ve Sakarya), Batı Karadeniz (Bolu, Düzce, Zonguldak, Bartın, Karabük, Kastamonu ve Sinop), İç Anadolu'nun kuzeybatısı (Eskişehir, Ankara, Kırıkkale, Çankırı ve Yozgat) ile Kütahya, Amasya ve Çorum çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.


  Hava sıcaklığı, yurdun batı bölgelerinde 4 ile 6 derece azalacak, diğer bölgelerde önemli bir değişiklik olmayacak.
  Rüzgar ise, genellikle güney ve güneybatı (Lodos), ülkemizin kuzeybatı kesimlerinde kuzey ve kuzeydoğu (Poyraz) yönlerden hafif, arasıra orta kuvvette, Marmara, Güney Ege, Batı Akdeniz ile İç Anadolu'nun güney ve batısında kuvvetli olarak esecek.
  -KUVVETLİ YAĞIŞ,KUVVETLİ RÜZGAR, ÇIĞ TEHLİKESİ VE KAR ERİMELERİ UYARISI-
  Meteoroloji, yağışların; sabah saatlerinden itibaren Kıyı Ege (İzmir ve Aydın) ile öğle saatlerinden sonra Marmara'nın güney ve doğusu (Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Yalova, Bilecik, Kocaeli ve Sakarya), Batı Karadeniz (Bolu, Düzce, Zonguldak, Bartın, Karabük, Kastamonu ve Sinop), İç Anadolu'nun kuzeybatısı (Eskişehir, Ankara, Kırıkkale, Çankırı ve Yozgat) ile Kütahya, Amasya ve Çorum çevrelerinde kuvvetli olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuz şartlara karşı (Ani sel, su baskını, taşkın, yıldırım v.b.) ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmalarını istedi.
  Uzmanlar, rüzgarın; Marmara'da kuzey ve kuzeydoğu (Poyraz) ve Güney Ege, Batı Akdeniz ile İç Anadolu'nun güney ve batısında güney ve güneybatı (Lodos) yönlerden kuvvetli olarak esmesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuz şartlara karşı (Çatı uçması, ağaç veya direklerin devrilmesi, soba ve doğalgaz kaynaklı baca gazı zehirlenmeleri v.b.) karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması uyarısında bulundu.
  Yetkililer, Doğu Anadolu'nun doğusu (Erzurum, Kars, Ardahan, Ağrı, Muş, Bitlis, Van ve Hakkari) ile Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinin (Gümüşhane, Bayburt ve Artvin) yüksek ve eğimli yerlerinde meydana gelebilecek muhtemel çığ tehlikesi ve kar erimelerinde karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması gerektiğini bildirdi.
  -BÖLGELERDE HAVA-
  Marmara: Çok bulutlu ve bölge geneli aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların; öğle saatlerinden sonra güney ve doğusunda (Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Bilecik, Yalova, Kocaeli ve Sakarya) kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgar; bölge genelinde kuzey ve kuzeydoğu (Poyraz) yönlerden kuvvetli olarak esecek.
  Ege: Parçalı ve çok bulutlu, bölge geneli aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların; sabah saatlerinde Kıyı Ege ile öğle saatlerinden sonra Kütahya çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgar; Güney Ege'de güney ve güneybatı (Lodos) yönlerden kuvvetli olarak esecek.
  Akdeniz: Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde Göller Yöresi ile Antalya'nın kuzey ve batı ilçeleri aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Rüzgar; Batı Akdeniz'de güney ve güneybatı (Lodos) yönlerden kuvvetli olarak esecek.
  İç Anadolu: Parçalı ve çok bulutlu, bölge geneli aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların; öğle saatlerinden sonra Ankara, Eskişehir, Kırıkkale, Çankırı ve Yozgat çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgar; bölgenin güney ve batı kesimlerinde güney ve güneybatı (Lodos) yönlerden kuvvetli olarak esecek.
  Batı Karadeniz: Çok bulutlu ve bölge geneli öğleden sonra kuvvetli olmak üzere aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçecek.
  Orta ve Doğu Karadeniz: Parçalı zamanla çok bulutlu, bölge geneli aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların; öğle saatlerinden sonra Çorum ve Amasya çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor. Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinin (Gümüşhane, Bayburt ve Artvin) yüksek ve eğimli yerlerinde meydana gelebilecek muhtemel çığ tehlikesi ve kar erimelerine karşı tedbirli olunması istendi. Doğu Anadolu: Parçalı ve çok bulutlu, bölge geneli aralıklı yağışlı geçecek. Yağışlar genellikle yağmur ve sağanak, bu gece ve yarın (Peşembe)sabah saatlerinde Doğu Anadolu'nun yükseklerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olacak. Bölgenin doğu kesimlerinin (Erzurum, Kars, Ardahan, Ağrı, Muş, Bitlis, Van ve Hakkari) yüksek ve eğimli yerlerinde meydana gelebilecek muhtemel çığ tehlikesi ve kar erimelerine karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi. Güneydoğu Anadolu: Parçalı zamanla çok bulutlu geçecek. (ANKA)

 3. #158
  VIP şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Feb 2008
  Mesajlar
  6.911
  Blog Yazıları
  48
  Tecrübe Puanı
  107374854

  Tanımlı Ce: Günlük Hava Tahminleri...

  KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI  Meteoroloji, Doğu Anadolu'nun Kuzey ve Doğusu ile Doğu Akdeniz'de Kuvvetli Yağış Uyarısı Yaptı.
  Meteoroloji, Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusu ile Doğu Akdeniz'de kuvvetli yağış uyarısı yaptı.
  Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan acil uyarıda, Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusu (Erzincan, Erzurum,Tunceli Bingöl, Kars, Ağrı, Iğdır, Van, Hakkari, Bitlis, Şırnak, Muş), Batman ve Siirt çevreleri ile Doğu Akdeniz'de (Osmaniye, Kahramanmaraş, Adana ve Hatay)çevrelerinde kuvvetli yağış beklendiği bildirildi. Yağış nedeni ile oluşabilecek sel ve su baskınlarına karşı vatandaşların tedbirli olması istendi. (CİHAN)

 4. #159
  VIP şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Feb 2008
  Mesajlar
  6.911
  Blog Yazıları
  48
  Tecrübe Puanı
  107374854

  Tanımlı Ce: Günlük Hava Tahminleri...

  Yağışlı Hava Geliyor  Türkiye'nin İç ve Batı Kesimlerinde Yağışlı Bir Hava Etkili Olacak. Hava Sıcaklıkları, Yağış Alan Bölgelerde 3 İla 5 Derece Azalacak.

  Türkiye'nin iç ve batı kesimlerinde yağışlı bir hava etkili olacak. Hava sıcaklıkları, yağış alan bölgelerde 3 ila 5 derece azalacak.
  İŞTE 5 GÜNLÜK HAVA TAHMİNİ Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'nden edilen bilgiye göre; rüzgar, genellikle kuzey ve kuzeydoğu, Ülkemizin güney ve doğu bölgelerinde güney ve güneybatı yönlerden hafif, arasıra orta kuvvette, Marmara ve Kuzey Ege'de kuvvetli ve kısa süreli fırtına şeklinde esecek.

  Meteoroloji, Marmara bölge geneli ile Kuzey Ege'de kuvvetli Rüzgar uyarısında bulunarak; kuzey ve kuzeydoğu (Poyraz) yönlerden kuvvetli ve kısa süreli fırtına şeklinde esmesinin beklendiğini, yaşanabilecek olumsuz şartlara karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması gerektiğini bildirdi.
  BÖLGELERE GÖRE HAVA DURUMU
  Marmara Bölgesi: Parçalı ve çok bulutlu, Bilecik, Balıkesir, Bursa ve Sakarya çevreleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Rüzgar; kuzey ve kuzeydoğu (Poyraz) yönlerden kuvvetli ve kısa süreli fırtına şeklinde esecek.
  Ege Bölgesi: Parçalı ve çok bulutlu, güney ve iç kesimleri aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Rüzgar; Kuzey Ege'de kuzey ve kuzeydoğu (Poyraz) yönlerden kuvvetli olarak esecek.
  Genellikle parçalı, zamanla bölgenin iç ve batı kesimleri çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Antalya, Isparta, Burdur ile Kahramanmaraş çevreleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.
  Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra kuzey ve doğu kesimleri aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.
  Batı Karadeniz Bölgesi: Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren Zonguldak, Bolu, Düzce ve Karabük çevreleri aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.
  Orta ve Doğu karadeniz bölgesi: Az bulutlu, zamanla bölge geneli parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Çorum, Tokat, Gümüşhane ve Bayburt çevreleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Doğu Anadolu Bölgesi: Az bulutlu, zamanla parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra bölgenin kuzey ve batı kesimleri aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Güneydoğu Anadolu Bölgesi: Az bulutlu ve açık, zamanla bölge geneli parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Diyarbakır ve Adıyaman çevreleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

  haberler.com

 5. #160
  VIP şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Feb 2008
  Mesajlar
  6.911
  Blog Yazıları
  48
  Tecrübe Puanı
  107374854

  Tanımlı Ce: Günlük Hava Tahminleri...

  Sıcaklıklar Artıyor  Meteorolojiye göre yurt genelinde sıcaklıklar 2 ila 4 derece artacak.

  Meteorolojiye göre yurt genelinde sıcaklıklar 2 ila 4 derece artacak. Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'nden edinilen bilgiye göre, kuzeydoğu kesimlerinde aralıklarla sağanak ve gök gürültülü sağanak şeklinde yağış geçişlerinin görüleceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklığında, yurt genelinde ufak artışlar beklenirken, rüzgar genellikle kuzey ve kuzeydoğu, doğu kesimler, Akdeniz kıyıları ile zamanla Karadeniz kıyılarında batı ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esecek.

  -BÖLGELERDE HAVA-
  Marmara: Az bulutlu ve açık geçecek.
  Ege: Az bulutlu ve açık geçecek.
  İç Anadolu: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı, kuzeydoğusu çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren Çankırı, Kırıkkale, Yozgat ve Sivas çevreleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.
  Akdeniz: Az bulutlu ve açık geçecek.
  Batı Karadeniz: Az bulutlu, öğle saatlerinde parçalı ve çok bulutlu, Kastamonu ve Sinop çevreleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.
  Orta ve Doğu Karadeniz: Parçalı ve çok bulutlu, bölge geneli aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.
  Doğu Anadolu: Parçalı, kuzeyi çok bulutlu, Erzurum, Erzincan, Kars, Ardahan, Ağrı ve Iğdır çevreleri aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek. Güneydoğu Anadolu: Az bulutlu ve açık geçecek. (ANKA) (ŞNY/BÜN)

+ Konu Cevapla
32 / 46 Sayfa BirinciBirinci ... 22 30 31 32 33 34 42 ... SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. Kar Ne Kadar Daha Sürecek? / 5 Günlük Hava Tahmini
  By tonton68 in forum Türkiyeden Haberler
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 12-11-2010, 20:54
 2. İşte derbi tahminleri!
  By _PESSİMİST_ in forum Galatasaray
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 03-28-2010, 13:22
 3. Hava Hoş Şarkı Sözleri-Ziynet Salı(Hava Hoş)
  By dreams in forum Türkçe Şarkı Sözleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-10-2009, 08:21
 4. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 08-14-2008, 14:34
 5. Olimpiyatların hava tahminleri IBM'den
  By prenses in forum Bilişim ve İnternet Dünyasi
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 09-08-2007, 21:55

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375