+ Konu Cevapla
40 / 46 Sayfa BirinciBirinci ... 30 38 39 40 41 42 ... SonuncuSonuncu
196 den 200´e kadar. Toplam 227 Sayfa bulundu

Günlük Hava Tahminleri...

 GÜNCEL HABERLER Katagorisinde ve  Türkiyeden Haberler Forumunda Bulunan  Günlük Hava Tahminleri... Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #196
  Süper Üye jnR Cech Baktabul'un Çılgını jnR Cech Baktabul'un Çılgını jnR Cech Baktabul'un Çılgını jnR Cech Baktabul'un Çılgını jnR Cech Baktabul'un Çılgını jnR Cech Baktabul'un Çılgını jnR Cech Baktabul'un Çılgını jnR Cech Baktabul'un Çılgını jnR Cech Baktabul'un Çılgını jnR Cech Baktabul'un Çılgını jnR Cech Baktabul'un Çılgını jnR Cech - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Sep 2009
  Mesajlar
  365
  Blog Yazıları
  9
  Tecrübe Puanı
  90281683

  Tanımlı Ce: Meteoroloji'den fırtına uyarısı

  yan komşunun kiremitleri düştü karambol oldu burda herkes camda fln

 2. #197
  VIP şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Feb 2008
  Mesajlar
  6.911
  Blog Yazıları
  48
  Tecrübe Puanı
  107374854

  Tanımlı Ce: Günlük Hava Tahminleri...

  konular birleştirildi

 3. #198
  VIP HaYaLGöZlÜm Baktabul'un Çılgını HaYaLGöZlÜm Baktabul'un Çılgını HaYaLGöZlÜm Baktabul'un Çılgını HaYaLGöZlÜm Baktabul'un Çılgını HaYaLGöZlÜm Baktabul'un Çılgını HaYaLGöZlÜm Baktabul'un Çılgını HaYaLGöZlÜm Baktabul'un Çılgını HaYaLGöZlÜm Baktabul'un Çılgını HaYaLGöZlÜm Baktabul'un Çılgını HaYaLGöZlÜm Baktabul'un Çılgını HaYaLGöZlÜm Baktabul'un Çılgını HaYaLGöZlÜm - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Nov 2008
  Bulunduğu Yer
  derinlerde bir yerlerde
  Mesajlar
  3.157
  Blog Yazıları
  32
  Tecrübe Puanı
  107374586

  Tanımlı Ce: Günlük Hava Tahminleri...

  Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü verilerine göre, bugün Ege’de İzmir, Aydın, Muğla, Marmara’da da Çanakkale ve Edirne çevresinde kuvvetli yağış bekleniyor.

  Yağışlar nedeniyle yıldırım düşmesi, bölgesel su baskını ve ani sel oluşabileceğini belirten meteoroloji yetkilileri, bu illerde oturanları önlem almaya çağırdı. Öte yandan hava sıcaklığı, güney ve batı bölgelerde 3-5 derece artacak, diğer yerlerde önemli değişiklik olmayacak.
  hürriyet

 4. #199
  Üyeliği durduruldu LoNELy.RoaD Baktabul'un Çılgını LoNELy.RoaD Baktabul'un Çılgını LoNELy.RoaD Baktabul'un Çılgını LoNELy.RoaD Baktabul'un Çılgını LoNELy.RoaD Baktabul'un Çılgını LoNELy.RoaD Baktabul'un Çılgını LoNELy.RoaD Baktabul'un Çılgını LoNELy.RoaD Baktabul'un Çılgını LoNELy.RoaD Baktabul'un Çılgını LoNELy.RoaD Baktabul'un Çılgını LoNELy.RoaD Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Jul 2008
  Bulunduğu Yer
  Gözlerinizi kapattığınızda beni görürsünüz,çünkü ben hayallerinizim!
  Mesajlar
  8.421
  Blog Yazıları
  30
  Tecrübe Puanı
  0

  Tanımlı Ce: Günlük Hava Tahminleri...  METEOROLOJİK GÖRÜNÜM
  Yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin batı bölgelerinde aralıklarla görülecek yağışların Marmara'nın batısı (Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale, Balıkesir) ve İstanbul'un Avrupa yakası ile İzmir'in kuzey ilçelerinde kuvvetli olması bekleniyor.

  HAVA SICAKLIĞI :Hava sıcaklığı; batı kesimlerde 1 ila 3 derece artacak, ülke genelinde mevsim normallerinin üzerinde seyredecek.

  RÜZGAR :Genellikle güney ve güneybatı, ilk saatlerde Marmara ile ülkemizin güneydoğu kesimlerinde kuzey ve kuzeydoğu yönlerden hafif arasıra orta kuvvette esecek.
  UYARILAR
  KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI: Yağışların; Marmara'nın batısı (Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale, Balıkesir) ve İstanbul'un Avrupa yakası ile İzmir'in kuzey ilçelerinde kuvvetli olması beklendiğinden oluşabilecek olumsuz şartlara karşı (yıldırım düşmesi, lokal su baskını ve ani sel, taşkın, ulaşımda aksamalar vb.) ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir.


  BÖLGELERİMİZDE HAVA


  MARMARA
  Parçalı ve çok bulutlu, bölge geneli aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların; Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale ve Balıkesir ile İstanbul'un Avrupa yakasında kuvvetli olması bekleniyor. En Düşük (°C) En Yüksek (°C)
  CANAKKALE Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların; bu gece ve yarın (Pazar) sabah saatlerinde il genelinde kuvvetli olması bekleniyor. 15 20
  EDIRNE Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların; bu gece ve yarın (Pazar) sabah saatlerinde il genelinde kuvvetli olması bekleniyor. 8 16
  ISTANBUL Parçalı ve çok bulutlu, il geneli aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların; bu gece ve yarın (Pazar) sabah saatlerinde Avrupa yakasında kuvvetli olması bekleniyor. 15 21
  KOCAELI Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı 16 24
  YALOVA Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı 16 21
  EGE Parçalı ve çok bulutlu, bölge geneli aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların; İzmir'in kuzey ilçelerinde kuvvetli olması bekleniyor.
  A.KARAHISAR Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam saatlerinde aralıklı sağanak ve gökgürültülü yağışlı 12 24
  AYDIN Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı 18 28
  DENIZLI Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam saatlerinde aralıklı sağanak ve gökgürültülü yağışlı 18 29
  IZMIR Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gökgürültülü yağışlı geçecek. Yağışların kuzey ilçelerinde kuvvetli olması bekleniyor. 17 23
  USAK Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı 14 24
  AKDENİZ Batısı parçalı, doğusu az bulutlu ve açık geçecek.
  ADANA Az bulutlu ve açık 17 36
  ANTALYA Parçalı bulutlu 21 30
  ISPARTA Parçalı bulutlu 11 24
  MERSIN Az bulutlu ve açık 21 33
  İÇ ANADOLU Bölge geneli parçalı ve kuzeybatı kesimleri çok bulutlu, Eskişehir çevreleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak yağışlı geçecek.
  ANKARA Parçalı ve çok bulutlu 14 25
  ESKISEHIR Parçalı ve çok bulutlu, kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak yağışlı 12 24
  KAYSERI Parçalı bulutlu 6 28
  KONYA Parçalı bulutlu 12 26
  SIVAS Parçalı bulutlu 7 26
  BATI KARADENİZ Parçalı ve çok bulutlu, batısı (Zonguldak, Bartın, Bolu, Düzce, Karabük) aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.
  BOLU Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı 11 26
  KARABUK Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı 15 30
  KASTAMONU Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı 10 25
  ZONGULDAK Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı 18 25
  ORTA ve DOĞU KARADENİZ Parçalı ve az bulutlu geçecek.
  BAYBURT Parçalı ve az bulutlu 5 23
  GIRESUN Parçalı ve az bulutlu 17 24
  SAMSUN Parçalı ve az bulutlu 16 26
  TOKAT Parçalı ve az bulutlu 11 30
  TRABZON Parçalı ve az bulutlu 17 25
  DOĞU ANADOLU Az bulutlu ve açık geçecek.
  ELAZIG Az bulutlu ve açık 7 28
  ERZURUM Az bulutlu ve açık -2 22
  MALATYA Az bulutlu ve açık 13 28
  SIRNAK Az bulutlu ve açık 12 24
  VAN Az bulutlu ve açık 4 19
  GÜNEYDOĞU ANADOLU Az bulutlu ve açık geçecek.
  ADIYAMAN Az bulutlu ve açık 16 32
  BATMAN Az bulutlu ve açık 10 31
  DIYARBAKIR Az bulutlu ve açık 10 31
  GAZIANTEP Az bulutlu ve açık 10 31
  SANLIURFA Az bulutlu ve açık 18 33
  DENİZLERDE HAVA
  Fırtına beklenmiyor.
  KARADENİZ Parçalı bulutlu, Batı Karadeniz sağanak yağışlı, Rüzgar: Batı Karadeniz’de kuzey ve kuzeydoğu, gece güneydoğu, sabah batı ve güneybatıdan, doğusu güneydoğudan 2 ila 4, Doğu Karadeniz’de kuzey ve kuzeybatıdan, ilk saatlerde doğusu güneydoğudan 2 ila 4 kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 1,5m, Görüş: iyi. yağışta zayıf.
  MARMARA Batısında kuvvetli olmak üzere sağanak yağışlı, Rüzgar: kuzeydoğudan, gece güneydoğu, sabah güneybatıdan 2 ila 4 kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,5m Görüş: iyi, yağış anında zayıf.
  EGE Kuvvetli sağanak yağışlı, Rüzgar: Kuzey Ege’de güney ve güneybatıdan 3 ila 5, sabah 2 ila 4, Güney Ege’de güney ve güneybatıdan 2 ila 4 kuvvetinde Dalga: 1,0 ila 2,0m, Görüş: iyi, yağış anında zayıf.
  AKDENİZ Parçalı bulutlu, Rüzgar: kuzey ve kuzeydoğudan 2 ila 4 kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,5m Görüş: iyi.
  VAN GÖLÜ Parçalı bulutlu, Rüzgar: güney ve güneybatıdan gece kuzeybatıdan 2 ila 4 kuvvetinde, Dalga: 0,25 ila 0,50m Görüş: iyi.


  DMİ

 5. #200
  Üyeliği durduruldu LoNELy.RoaD Baktabul'un Çılgını LoNELy.RoaD Baktabul'un Çılgını LoNELy.RoaD Baktabul'un Çılgını LoNELy.RoaD Baktabul'un Çılgını LoNELy.RoaD Baktabul'un Çılgını LoNELy.RoaD Baktabul'un Çılgını LoNELy.RoaD Baktabul'un Çılgını LoNELy.RoaD Baktabul'un Çılgını LoNELy.RoaD Baktabul'un Çılgını LoNELy.RoaD Baktabul'un Çılgını LoNELy.RoaD Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Jul 2008
  Bulunduğu Yer
  Gözlerinizi kapattığınızda beni görürsünüz,çünkü ben hayallerinizim!
  Mesajlar
  8.421
  Blog Yazıları
  30
  Tecrübe Puanı
  0

  Tanımlı Ce: Günlük Hava Tahminleri...
  METEOROLOJİK GÖRÜNÜM

  Yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin batı kesimlerinde aralıklarla görülecek yağışların öğle saatlerinde Marmara'nın batısı (Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale, Balıkesir'in Edremit, Burhaniye, Ayvalık ilçeleri ve İstanbul'un batı çevreleri) ile Kuzey Ege kıyılarında (Dikili, Foça) kuvvetli olması bekleniyor.

  HAVA SICAKLIĞI :Hava sıcaklığı; batı kesimlerde 1 ila 3 derece artacak, ülke genelinde mevsim normallerinin üzerinde seyredecek.

  RÜZGAR :Genellikle güney ve güneybatı, ülkemizin güneydoğu kesimlerinde kuzey ve kuzeydoğu yönlerden hafif arasıra orta kuvvette esecek.
  UYARILAR
  KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI: Ülkemizin batı kesimlerinde aralıklarla görülecek yağışların öğle saatlerinde Marmara'nın batısı (Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale, Balıkesir'in Edremit, Burhaniye, Ayvalık ilçeleri ve İstanbul'un batı çevreleri) ile Kuzey Ege Kıyılarında (Dikili, Foça)kuvvetli olması beklendiğinden oluşabilecek olumsuz şartlara karşı (yıldırım düşmesi, lokal su baskını ve ani sel, taşkın, ulaşımda aksamalar vb.) ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir.


  BÖLGELERİMİZDE HAVA

  MARMARA

  Parçalı ve çok bulutlu, bölge geneli aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların öğle saatlerinde Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale, Balıkesir'in Ayvalık, Edremit ve Burhaniye ilçeleri ile İstanbul'un batı çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor. En Yüksek (°C) En Düşük (°C)
  BILECIK Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı 24
  EDIRNE Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların; öğle saatlerinde il genelinde kuvvetli olması bekleniyor. 16
  ISTANBUL Parçalı ve çok bulutlu, il geneli aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların; öğle saatlerinde batı çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor. 21
  KOCAELI Parçalı ve çok bulutlu, bugün (Pazar)aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı 24
  YALOVA Parçalı ve çok bulutlu, bugün (Pazar)aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı 21
  EGE Parçalı ve çok bulutlu, İzmir ve Manisa çevreleri ile bugün (Pazar) öğle saatlerinden sonra ve akşam İç Ege ve denizli çevreleri aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların öğle saatlerinde Kuzey Ege Kıyılarında (Dikili, Foça) kuvvetli olması bekleniyor.
  A.KARAHISAR Parçalı ve çok bulutlu, bugün (Pazar) öğle saatlerinden sonra ve akşam kısa süreli sağanak yağışlı 24
  AYDIN Parçalı ve çok bulutlu, 28
  DENIZLI Parçalı ve çok bulutlu, bugün (Pazar) öğle saatlerinden sonra ve akşam kısa süreli sağanak yağışlı 29
  IZMIR Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gökgürültülü yağışlı geçecek. Yağışların öğle saatlerindekuzey kıyılarında kuvvetli olması bekleniyor. 23
  KUTAHYA Parçalı ve çok bulutlu, bugün (Pazar) öğle saatlerinden sonra ve akşam kısa süreli sağanak yağışlı 24
  AKDENİZ Batısı parçalı çok bulutlu, bugün (Pazar) öğle saatlerinde batısı kısa süreli gökgürültülü sağanak yağışlı, doğusu az bulutlu ve açık geçecek.
  ADANA Az bulutlu ve açık 36
  ALANYA Parçalı çok bulutlu, bugün (pazar) öğle saatlerinde kısa süreli gökgürültülü sağanak yağışlı 32
  ANTALYA Parçalı çok bulutlu, bugün (pazar) öğle saatlerinde kısa süreli gökgürültülü sağanak yağışlı 30
  MERSIN Az bulutlu ve açık 33
  İÇ ANADOLU Bölge geneli parçalı, kuzeybatı kesimleri çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra ve akşam Eskişehir çevreleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak yağışlı geçecek.
  ANKARA Parçalı zamanla çok bulutlu 25
  ESKISEHIR Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra ve akşam kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak yağışlı 24
  KAYSERI Parçalı bulutlu 28
  KIRSEHIR Parçalı bulutlu 27
  KONYA Parçalı bulutlu 26
  BATI KARADENİZ Parçalı ve çok bulutlu, bugün (Pazar) öğle saatlerinden sonra ve akşam Zonguldak, Düzce ve Bolu çevreleri kısa süreli ve yerel sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.
  BOLU Parçalı ve çok bulutlu, bugün (Pazar) öğle saatlerinden sonra ve akşam aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı 26
  DÜZCE Parçalı ve çok bulutlu, bugün (Pazar) öğle saatlerinden sonra ve akşam aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı 27
  KASTAMONU Parçalı ve çok bulutlu 25
  ZONGULDAK Parçalı ve çok bulutlu, bugün (Pazar) öğle saatlerinden sonra ve akşam aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı 25
  ORTA ve DOĞU KARADENİZ Parçalı ve az bulutlu geçecek.
  GUMUSHANE Parçalı ve az bulutlu 24
  SAMSUN Parçalı ve az bulutlu 26
  TOKAT Parçalı ve az bulutlu 30
  TRABZON Parçalı ve az bulutlu 25
  DOĞU ANADOLU Az bulutlu ve açık geçecek.
  ERZURUM Az bulutlu ve açık 22
  MALATYA Az bulutlu ve açık 28
  TUNCELI Az bulutlu ve açık 30
  VAN Az bulutlu ve açık 19
  GÜNEYDOĞU ANADOLU Az bulutlu ve açık geçecek.
  DIYARBAKIR Az bulutlu ve açık 31
  GAZIANTEP Az bulutlu ve açık 31
  KILIS Az bulutlu ve açık 31
  SANLIURFA Az bulutlu ve açık 33
  DENİZLERDE HAVA
  Fırtına beklenmiyor.
  KARADENİZ Batısı parçalı çok bulutlu, Batı Karadeniz'in batısı aralıklı sağanak yağışlı, orta ve doğu kesimleri parçalı az bulutlu, Rüzgar: Batı Karadeniz’de batı ve kuzeybatıdan 3 ila 5 akşam kuzeydoğudan 2 ila 4, doğusu güneydoğudan 3 ila 5, Doğu Karadeniz’de doğu ve güneydoğudan 2 ila 4 batısı 3 ila 5 kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 1,5m, Batı ve Orta Karadeniz'de 2,0m Görüş: iyi. yağışta zayıf.
  MARMARA Parçalı çok bulutlu ve aralıklı sağanak yağışlı, Rüzgar: Güney ve güneybatıdan akşam kuzeydoğudan 2 ila 4 kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,5m Görüş: iyi, yağış anında zayıf.
  EGE Çok bulutlu ve kuzeyinde kuvvetli olmak üzere, Orta ve Kuzey Ege aralıklı sağanak yağışlı, Rüzgar: güney ve güneybatıdan Kuzey Ege'nin kuzeyi kuzeydoğudan 3 ila 5, Güney Ege’nin güneyi kuzeybatıdan 2 ila 4 kuvvetinde Dalga: 1,0 ila 2,0m, Görüş: iyi, yağış anında zayıf.
  AKDENİZ Batısı parçalı çok bulutlu, Batı Akdeniz'in batısı sabah saatlerinde kısa süreli sağanak yağışlı, Orta ve Doğu Akdeniz parçalı az bulutlu, Rüzgar: kuzey ve kuzeydoğudan 2 ila 4 kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,5m Görüş: iyi.
  VAN GÖLÜ Parçalı az bulutlu, Rüzgar: güney ve güneybatıdan 2 ila 4 kuvvetinde, Dalga: 0,25 ila 0,50m Görüş: iyi.

+ Konu Cevapla
40 / 46 Sayfa BirinciBirinci ... 30 38 39 40 41 42 ... SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. Kar Ne Kadar Daha Sürecek? / 5 Günlük Hava Tahmini
  By tonton68 in forum Türkiyeden Haberler
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 12-11-2010, 20:54
 2. İşte derbi tahminleri!
  By _PESSİMİST_ in forum Galatasaray
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 03-28-2010, 13:22
 3. Hava Hoş Şarkı Sözleri-Ziynet Salı(Hava Hoş)
  By dreams in forum Türkçe Şarkı Sözleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-10-2009, 08:21
 4. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 08-14-2008, 14:34
 5. Olimpiyatların hava tahminleri IBM'den
  By prenses in forum Bilişim ve İnternet Dünyasi
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 09-08-2007, 21:55

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375