+ Konu Cevapla
43 / 46 Sayfa BirinciBirinci ... 33 41 42 43 44 45 ... SonuncuSonuncu
211 den 215´e kadar. Toplam 227 Sayfa bulundu

Günlük Hava Tahminleri...

 GÜNCEL HABERLER Katagorisinde ve  Türkiyeden Haberler Forumunda Bulunan  Günlük Hava Tahminleri... Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #211
  VIP "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  May 2009
  Bulunduğu Yer
  "aşkın en çıkmaz sokağında..."
  Mesajlar
  4.496
  Blog Yazıları
  33
  Tecrübe Puanı
  107374662

  Oku Donacağız!


  Türkiye genelinde de hava sıcaklığı 6 ila 8 derece azalacak. Dogu Akdeniz, Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu'nun bir bölümünde kuvvetli yağışlar bekleniyor. Trakya ve Hakkari, Şırnak ve Bitlis'in yüksek kesimlerinde yoğun kar yağışı olacak. Marmara,Kuzey Ege ve Güneydoğu Anadolu'da da kuvvetli rüzgar var.


  Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'nden yapılan değerlendirmelere göre, Türkiye genelinde görülecek olan yağış; Doğu Akdeniz (Adana, Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye), Trakya (Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ), Güneydoğu Anadolu ile Elazığ, Bingöl, Muş, Bitlis, Şırnak ve Hakkari çevrelerinde kuvvetli olacağı tahmin ediliyor. Hava sıcaklığı, batı bölgelerden başlayarak Türkiye genelinde 6 ila 8 derece azalacak. Rüzgar, batı kesimlerde kuzey ve kuzeybatı, diğer yerlerde güney ve güneydoğu yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Marmara, Kuzey Ege kıyıları ve Güneydoğu Anadolu'da kuvvetli ve kısa süreli fırtına (50-70 km/saat) şeklinde esecek.

  Uyarılar
  Yağış; Doğu Akdeniz (Adana, Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye), Güneydoğu Anadolu
  ile
  Elazığ, Bingöl, Bitlis, Muş, Şırnak ve Hakkari çevrelerinde kuvvetli olması beklediğinden yaşanabilecek olumsuz şartlara karşı (ani sel, su baskını, taşkın, ulaşımda aksamalar vb) ilgililerin ve vatandaşların tedbirli ve dikkatli olunması istendi.

  Trakya (Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ) ile Hakkari, Şırnak ve Bitlis'in yüksek kesimlerinde kar yağışının kuvvetli olması beklendiğinden meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı, başta sürücüler olmak üzere ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması gerektiği bildirildi.

  Rüzgarın; Marmara ve Kuzey
  Ege
  Kıyılarında kuzey ve kuzeybatı (Karayel), Güneydoğu Anadolu'da güney ve güneydoğu (Keşişleme) yönlerden kuvvetli (50-70 km/saat) olarak esmesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuz şartlara karşı (çatı uçması, ağaç devrilmesi, ulaşımda aksamalar vb) ilgililer ve vatandaşlar tedbirli ve dikkatli olmaları konusunda uyarıldı.

  Bölgelerimizde hava
  Marmara: Çok bulutlu ve aralıklı yağışlı geçecek. Yağışların; genellikle yağmur, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ ile zamanla Balıkesir, İstanbul, Bursa ve Bilecik çevrelerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. Yağışların; Trakya kesiminde (Edirne, Kırklaeli ve Tekirdağ) kuvvetli olacağı tahmin ediliyor. Rüzgar; bölge genelinde kuzey ve kuzeybatı (Karayel) yönlerden kuvvetli ve kısa süreli fırtına(50-70 km/saat) şeklinde esecek.

  Ege: Çok bulutlu, bölge geneli aralıklı yağışlı geçecek. Yağışlar genellikle yağmur ve sağanak, akşam saatlerinden sonra Afyon, Uşak ve Kütahya çevrelerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olacak. Rüzgar; Kuzey Ege kıyılarında kuzey ve kuzeydoğu (Poyraz) yönlerden kuvvetli (40-60 km/saat) olarak esecek. Çok bulutlu, bölge geneli aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçecek.

  Akdeniz: Yağışların; Adana, Kahramanmaraş, Osmaniye ve Hatay çevrelerinde kuvvetli olacak.

  İç Anadolu: Çok bulutlu, bölge geneli aralıklı yağışlı geçecek. Yağışların; genellikle yağmur akşam saatlerinden sonra Sivas, Kayseri, Yozgat, Eskişehir,
  Ankara
  ve Çankırı'nın yükseklerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor.

  Batı Karadeniz: Çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren bölge geneli aralıklı yağışlı geçecek. Yağışların; genellikle yağmur; akşam saatlerinden sonra Bolu, Karabük ve Kastamonu'nun yükseklerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olacak.

  Orta ve Doğu Karadeniz: Çok bulutlu, bölge geneli aralıklı yağışlı geçecek. Yağışların; genellikle yağmur ve sağanak, Bayburt ile Gümüşhane'nin yükseklerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor.

  Doğu Anadolu: Çok bulutlu, bölge geneli aralıklı yağışlı geçecek. Yağışların; Elazığ, Bingöl, Muş, Bitlis, Şırnak ve Hakkari çevrelerinde kuvvetli olmak üzere, bölgenin doğusunda kar, diğer yerlerde yağmur şeklinde olacak.

  Güneydoğu Anadolu: Çok bulutlu, bölge geneli kuvvetli olmak üzere yağmur ve sağanak yağışlı geçecek. Rüzgar; bölge genelinde akşam saatlerine kadar güney ve güneydoğu (Keşişleme) yönlerden kuvvetli ve kısa süreli fırtına (50-70 km/saat) şeklinde esecek.


  kaynak: ekolay.net

 2. #212
  VIP "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  May 2009
  Bulunduğu Yer
  "aşkın en çıkmaz sokağında..."
  Mesajlar
  4.496
  Blog Yazıları
  33
  Tecrübe Puanı
  107374662

  Oku Marmara ve Ege'de kuvvetli fırtına bekleniyor


  Marmara ve Kuzey Ege kıyılarında bugün kuvvetli ve kısa süreli fırtına (40-60 km/s) bekleniyor...


  Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nce yapılan son değerlendirmelere göre, Türkiye'nin bugün iç ve doğu bölgelerinde aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışların görüleceği tahmin ediliyor.

  Meteoroloji
  Genel Müdürlüğü'nce yapılan son değerlendirmelere göre, Türkiye
  'nin bugün iç ve doğu bölgelerinde aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışların görüleceği tahmin ediliyor. Rüzgar genellikle kuzey ve kuzeydoğu (Poyraz), öğle saatlerinde güneydoğu kesimlerinde güney ve güneybatı yönlerden hafif arasıra orta kuvvette, Marmara ve Kuzey Ege kıyılarında kuvvetli ve kısa süreli fırtına (40-60 km/s) şeklinde esecek.

  Kuzey, iç ve batı kesimlerde hava sıcaklığı bugün 2 ila 4 derece azalacak, diğer yerlerde
  önemli
  bir değişiklik olmayacak.

  KUVVETLİ RÜZGAR UYARISI
  Rüzgarın; Marmara ve Kuzey Ege Kıyılarından kuzey ve kuzeydoğu (Poyraz) yönlerden kuvvetli ve kısa süreli fırtına (40-60 km/s) şeklinde esmesi beklendiğinden, yaşanabilecek olumsuz şartlara karşı (çatı uçması, ulaşımda aksamalar vb.) ilgililerin ve vatandaşların tedbirli ve dikkatli olması gerekiyor.

  BAZI İLERDE HAVA DURUMU

  Yapılan son değerlendirmelere göre bazı illerde
  hava durumu
  bugün şöyle olacak:

  İSTANBUL: Parçalı zamanla
  çok
  bulutlu geçecek. Rüzgar; kuzey ve kuzeydoğu (Poyraz) yönlerden kuvvetli ve kısa süreli fırtına (40-60 km/s) şeklinde esecek. (19)
  ANKARA: Parçalı zamanla çok bulutlu, öğleden sonra ve akşam saatlerinde güney ve batı ilçeleri (Beypazarı, Nallıhan, Ayaş, Polatlı, Sincan, Etimesgut, Gölbaşı ve Haymana) kısa süreli sağanak yağışlı (21)
  İZMİR: Parçalı zamanla çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra doğu ilçeleri (Tire, Bayındır, Ödemiş, Kiraz ve Beydağ) kısa süreli sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Rüzgar; kuzey ve kuzeydoğu (Poyraz) yönlerden kuvvetli olarak (30-50 km/s) esecek. (23)
  ADANA: Parçalı zamanla çok bulutlu (29)
  ANTALYA: Parçalı zamanla çok bulutlu, öğle saatlerinde kuzey ilçeleri (Elmalı, Korkuteli, İbradi ve Akseki) kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı (24)
  SAMSUN: Parçalı zamanla çok bulutlu (15)
  ERZURUM: Çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı (13)
  DİYARBAKIR: Parçalı bulutlu (25)

  BÖLGELERDE HAVA DURUMU

  Yapılan son değerlendirmelere göre bölgelerde
  hava durumu
  bugün şöyle olacak:

  MARMARA: Parçalı zamanla çok bulutlu, öğleden sonra Balıkesir, Bursa ve Bilecik ile gece saatlerinde Çanakkale çevreleri aralıklı sağanak yağışlı geçecek. Rüzgar; kuzey ve kuzeydoğu (Poyraz) yönlerden kuvvetli ve kısa süreli fırtına (40-60 km/s) şeklinde esecek.

  EGE: Parçalı ve çok bulutlu, Manisa, Aydın, Denizli, Kütahya, Uşak ve Afyon ile
  İzmir
  ve Muğla'nın doğu ilçeleri aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Rüzgar; Kuzey Ege kıyılarında kuzey ve kuzeydoğu (Poyraz) yönlerden kuvvetli ve kısa süreli fırtına (40-60 km/s) şeklinde esecek.

  AKDENİZ: Parçalı zamanla çok bulutlu, Isparta ve Burdur ile öğle saatlerinde
  Antalya
  'nın kuzey ilçeleri aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

  İÇ ANADOLU: Parçalı zamanla çok bulutlu, Eskişehir ile öğle saatlerinden sonra bölgenin güney kesimleri (Konya, Karaman, Aksaray, Niğde, Nevşehir, Kırşehir ve Kayseri ile
  Ankara
  'nın güney ve batı ilçeleri) aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

  BATI KARADENİZ: Parçalı zamanla çok bulutlu, öğle saatlerinde Bolu çevreleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

  ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı zamanla çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren Doğu Karadeniz aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçecek.

  DOĞU ANADOLU: Parçalı zamanla çok bulutlu, bölgenin kuzey ve doğusu (Erzincan, Tunceli, Bingöl, Muş, Erzurum, Kars, Ardahan, Ağrı, Iğdır, Van ve Hakkari) aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçecek.

  GÜNEYDOĞU ANADOLU: Parçalı bulutlu geçecek.

  kaynak: (Hürriyet)

 3. #213
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: Günlük Hava Tahminleri...

  Marmara Bölgesi Perşembe Günü 9 Derece Kadar Isınacak

  Marmara Bölgesi'nde, 9 Haziran Çarşamba gecesine kadar sürecek yağışların ardından hava sıcaklığının 9 derece kadar artış göstermesi bekleniyor.
  Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, bugünü kuvvetli yağışla geçirecek Bursa, Balıkesir ve Çanakkale'de yağışlar yarın ve çarşamba günü aralıklarla devam edecek.
  Yağışların çarşamba gecesi Marmara'yı terk etmesi beklenirken, perş embe gününden itibaren hava sıcaklığının yükseleceği tahmin ediliyor.
  Bugün Balıkesir'de 21 derece olan hava sıcaklığının 9 derece artışla cuma günü 30 dereceye çıkması bekleniyor. Bursa'da cuma günü hava sıcaklığının 29 dereceye, Çanakkale'de de 28 dereceye ulaşması bekleniyor.
  Özellikle bugün bölgede etkili olacak gök gürültülü kuvvetli yağış nedeniyle lokal su baskınlarının yaşanabileceği, vatandaşların ve yetkililerin dikkatli olmaları gerektiği bildirildi.

  haberbaz.com

 4. #214
  Paylaşimci Üye EsiLa Baktabul'un Çılgını EsiLa Baktabul'un Çılgını EsiLa Baktabul'un Çılgını EsiLa Baktabul'un Çılgını EsiLa Baktabul'un Çılgını EsiLa Baktabul'un Çılgını EsiLa Baktabul'un Çılgını EsiLa Baktabul'un Çılgını EsiLa Baktabul'un Çılgını EsiLa Baktabul'un Çılgını EsiLa Baktabul'un Çılgını EsiLa - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jun 2009
  Bulunduğu Yer
  Bir körpe bedendeyim işte..
  Mesajlar
  1.253
  Blog Yazıları
  15
  Tecrübe Puanı
  107374445

  :hi: 8 il için şiddetli yağış uyarısı yapıldı

  Ülkemizin büyük bölümünde aralıklarla sağanak ve gökgürültülü sağanak şeklinde devam edecek olan yağışlar sürerken Meteoroloji, 8 ilde yaşayan vatandaşlara kuvvetli yağış ve sel uyarısında bulundu

  Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin büyük bir bölümünde aralıklarla sağanak ve gökgürültülü sağanak şeklinde devam edecek olan yağışların; Konya, Aksaray, Kırşehir, Niğde, Nevşehir, Kayseri, Yozgat ve Ankara'nın güney ilçelerinde (Şereflikoçhisar ve Bala) kuvvetli olması bekleniyor. Hava sıcaklığı, iç kesimlerinde 3 ila 5 derece azalacak, diğer yerlerde 2 ila 4 derece artacak. Rüzgar, genellikle kuzey ve kuzeydoğu, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Akdeniz kıyı kesimlerinde güney ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, yağış alan yerlerde yağış anında kuvvetli olarak esecek.

  Yağışların kuvvetli olmasının beklendiği illerde yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (sel, su baskını, heyelan, yıldırım, dolu v.b.) ilgililerin ve vatandaşların tedbirli ve dikkatli olması gerekiyor. Bölgelere göre hava durumu ise şöyle olacak;

  MARMARA: Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde Sakarya, Bursa ve Bilecik çevreleri sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

  EGE: Parçalı ve çok bulutlu, bölgenin iç kesimleri (Afyonkarahisar, Uşak, Kütahya, Denizli ile Aydın ve Manisa'nın doğu ilçeleri) aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların; Afyonkarahisar çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.

  AKDENİZ: Parçalı çok bulutlu, bölge geneli aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

  İÇ ANADOLU: Parçalı çok bulutlu, bölge geneli aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların; Konya, Aksaray, Kırşehir, Niğde, Nevşehir, Kayseri, Niğde, Yozgat ve Ankara'nın güney ilçelerinde (Şereflikoçhisar ve Bala) kuvvetli olması bekleniyor.

  BATI KARADENİZ: Parçalı çok bulutlu, bölge geneli aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

  ORTA VE DOĞU KARADENİZ: Parçalı çok bulutlu, Trabzon, Giresun ve Gümüşhane ile öğle saatlerinden itibaren bölge geneli aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

  DOĞU ANADOLU: Kuzey ve batısı ile zamanla bölge geneli parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Erzincan, Kars, Ardahan ve Malatya çevreleri sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

  GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık, zamanla bölge geneli parçalı bulutlu geçecek.

  kaynak: Haber7

 5. #215
  VIP şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Feb 2008
  Mesajlar
  6.911
  Blog Yazıları
  48
  Tecrübe Puanı
  107374854

  Tanımlı Ce: Günlük Hava Tahminleri...

  Hava Sıcaklıkları Artıyor Meteoroloji, Ülke Genelinde Sıcaklıkların 2 İla 4 Derece Artacağını Bildirdi.

  Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, Batı Karadeniz'in iç kesimleri (Bolu, Karabük ve Kastamonu), İç Anadolu'nun kuzeyi (Ankara, Eskişehir, Kırıkkale, Yozgat ve Çankırı), İç Ege (Afyonkarahisar, Denizli ve Muğla), Göller Yöresi ile Artvin, Bayburt, Kars, Ardahan ve Iğdır çevreleri öğle saatlerinden sonra kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Hava sıcaklığı, ülke genelinde 2 ila 4 derece artacak. Rüzgar, genellikle kuzey ve kuzeydoğu, doğu kesimler ile zamanla Karadeniz'de güney ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, yağış alan yerlerde yağış anında kuvvetli esecek. Bölgelere göre hava durumu ise şöyle tahmin ediliyor;

  MARMARA: Az bulutlu ve açık zamanla doğusu parçalı bulutlu geçecek.
  EGE: Az bulutlu ve açık zamanla bölge geneli parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Afyonkarahisar, Denizli ve Muğla çevreleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

  AKDENİZ: Az bulutlu ve açık zamanla batısı parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Göller yöresi ile Antalya'nın batı ilçeleri (Korkuteli, Elmalı ve Kumluca) kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

  İÇ ANADOLU: Az bulutlu ve açık zamanla kuzey ve batısı parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Ankara, Eskişehir, Kırıkkale, Yozgat ve Çankırı çevreleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

  BATI KARADENİZ: Az bulutlu ve açık zamanla parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Bolu, Karabük ve Kastamonu kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

  ORTA VE DOĞU KARADENİZ: Parçalı zamanla iç kesimleri çok bulutlu, Çorum, Bayburt ve Artvin çevreleri öğle saatlerinden sonra kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

  DOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık zamanla kuzey ve batısı parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Kars, Ardahan ve Iğdır çevreleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

  GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçecek. [2100124]

  haberler.com

+ Konu Cevapla
43 / 46 Sayfa BirinciBirinci ... 33 41 42 43 44 45 ... SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. Kar Ne Kadar Daha Sürecek? / 5 Günlük Hava Tahmini
  By tonton68 in forum Türkiyeden Haberler
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 12-11-2010, 20:54
 2. İşte derbi tahminleri!
  By _PESSİMİST_ in forum Galatasaray
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 03-28-2010, 13:22
 3. Hava Hoş Şarkı Sözleri-Ziynet Salı(Hava Hoş)
  By dreams in forum Türkçe Şarkı Sözleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-10-2009, 08:21
 4. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 08-14-2008, 14:34
 5. Olimpiyatların hava tahminleri IBM'den
  By prenses in forum Bilişim ve İnternet Dünyasi
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 09-08-2007, 21:55

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375