MoonStar Sözlük indir, MoonStar Sözlük Download, (MoonStar Sözlük)
Sürüm :
Boyut : 1.54 Mb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
Dil : Türkçe
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Üretici Firma : MoonStar
Tanıtım:
Türkçe-Ingilizce ve Ingilizce-Türkçe çeviriler yapabilen, Türkçe kelimelerin eş anlamlılarını gösteren, Türkçe yazım denetimi ve adam asmaca oyununu içeren güzel ve kullanışlı bir sözlük.

Sözlüğün Kurulumundaki 1 No'lu "Disketi Takınız" uyarısı giderilmiştir. Zip dosyasını innDirip bir klasöre çıkarttıktan sonra direkt olarak programın Exe dosyasını çalıştırarak kullanabilirsiniz.

* Windows XP için Uyarı: Eğer programı Windows XP üzerinde çalıştırmakta zorluk çekerseniz, C:\Windows\repair klasöründeki autoexec.nt dosyasını C:\Windows\system32 klasörünün içine kopyalayıp sisteminizi yeniden başlatın.

* Ek Not : Adam Asmaca, Türkçe Denetim ve Klavye özelliklerini görüntülemek için, Yukarıda Mavi ile yazılı MoonStar Türkçe Dil Kılavuzu yazan yere sağ tıklayıp, Ana Ekran seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

* Lisans Hakkında : Program kişisel kullanım için tamamen ücretsiz olarak gelmektedir. Malesef üreticimiz uzun süredir programa herhangi bir güncelleme/destek sunmuyor. Dolayısıyla bizler de üretici ile temasa geçemiyoruz kullanım/lisans ayrıntıları konusunda. Ancak ürünün hakkında kısmında yazan İhlas A.Ş'nin pazarladığı bilgisayarlarda kişisel kullanım için ücretli olarak sunulmuştur ibaresini, Telif Hakları yasası uyarınca birkez daha önemle hatırlatmak isteriz.
indir