Cep Telefon Rehberimi Yedekle (Tüm Modeller İçin) indir, Cep Telefon Rehberimi Yedekle (Tüm Modeller İçin) indir, Cep Telefon Rehberi
Sürüm : 1.3.0
Boyut : 527 Kb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
Dil
: Türkçe
İşletim Sistemi
: Windows (Tümü)
Üretici Firma
: AHSENsoft


»»» Programı indir «««

Tanıtım:
Üreticiden: Hiç cep telefonunuzun rehberi yanlışlıkla silindi veya kayboldu mu ? Bütün arkadaşlarınız ve tanıdıklarınızla bağlantınız olan bütün numaralarınızın bulunduğu telefon rehberinizi Excel dosyası olarak yedeklemek ister miydiniz?

Bu programla, cep telefonunuzdan bilgisayarınıza aktardığınız rehber dosyanızı kolaylıkla Excel biçimine çevirebilir, düzenleyebilir ve tekrar cep telefonunuza gönderebileceğiniz vcf biçimine çevirebilirsiniz. Veya Excel'de kendinize sıfırdan bir rehber hazırlayıp, bunu cep telefonunuza gönderebileceğiniz hale getirebilirsiniz.

Program Excel içerisinde çalışmaktadır. Kurulum tamamlanınca kendisini Excel'e otomatik olarak entegre etmektedir ve kendi menüsünü otomatik olarak oluşturmaktadır.

Not: Program cep telefonundan şu anda veri aktarımı yapmaz, sizin aktardığınız dosya üzerinde çalışır. Nasıl veri aktaracağınızı telefonunuzun kataloğunda bulabilirsiniz.